Nauka tańca

Nauka tańca nr 45615

Lokalizacja: Kielce (woj. świętokrzyskie)Więcej: sala lustrzana Zuga SHL

INFORMACJE
Kontakt
Studio Tańca KICK
Wyślij e-mail
Kielce
tel: 501 220 211
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn: 18:00-21:00
wt: 18:00-21:00
śr: 18:00-21:00
cz: 18:00-21:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI
Studio tańca KICK powstało w październiku 1995r w Kielcach i jest prywatną placówką prowadzącą działalność taneczną, rekreacyjno-sportową i wychowawczą na terenie Kielc i regionu świętokrzyskiego. Posiada licencję Polskiego Towarzystwa Tanecznego (PTT) oraz Polskiego Zawodowego Stowarzyszenia Tanecznego (PZST) - jedynych organizacji w Polsce, które przyznają uprawnienia i licencje na nauczanie tańca.
Szkolimy pary trenujące sportowy taniec towarzyski, nasi wychowankowie byli i są wielokrotnymi medalistami Mistrzostw Okręgu Świętokrzyskiego, wielu turniejów ogólnopolskich i turniejów międzynarodowych. Oprócz par sportowych w naszym studiu tajniki sztuki tanecznej pogłębiają dzieci, młodzież i dorośli na wszystkich poziomach zaawansowania i w różnych grupach wiekowych. Jesteśmy dla tych wszystkich, dla których taniec to przyjemność i zabawa, miły sposób na spędzenie wolnego czasu.
Zapraszamy wszystkich chętnych mieszkańców naszego miasta i okolic, którzy kochają taniec, lubią aktywny wypoczynek i chcą spędzić czas w przyjemnej atmosferze do odwiedzenia naszego studia.
Zajęcia odbywają się w budynku ZUGA "SHL" przy ulicy Zagnańskiej 27 w Kielcach. Posiadamy salę taneczną o wysokim standardzie.
W budynku znajduje się również kawiarnia, w której mogą spędzić czas rodzice, oczekujący na swoje pociechy.

Więcej informacj na stronie http://www.kick.kielce.pl Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


OPINIE O UŻYTKOWNIKU kick
Nauka tańca - galeria
Nauka tańca Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 7)
Poprzednia usługa: Manager magazin wrzesień 2008   Następna usługa: Wykonuję prace remontowe