Monitoring CVBS, AHD, IP. Sieci komputerowe.

Monitoring CVBS, AHD, IP. Sieci komputerowe. nr 458295

Lokalizacja: Gdańsk (woj. pomorskie)

INFORMACJE
Cena
Rabat 10% tylko dla klientów z Favore.pl
Użytkownik
pomorskieinstalacje ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Kontakt
Robert Czarniecki
Pomorskie Instalacje
Wyślij e-mail
Piastowska 76D
80-363 Gdańsk

tel: 795866669
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat (otrzymasz rabat 10%)
Godziny
pn-pt: 10-18
sb: 10-18
nd: 10-18
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Wykonamy w przystępnej cenie dobrą jakościowo instalacje monitoringu wizyjnego na Fakturze VAT. Instalację wykonujemy od zera, modernizujemy stare jak również wykorzystujemy istniejące sieci komputerowe do położenia nowej. Potrafimy dostosować się do klienta z godzinami wykonania prac a na koncie jest już kilkadziesiąt wykonanych instalacji.

Jako firma jesteśmy młodzi, poprzednio doświadczenie zdobywaliśmy na różnych etatach i w pracy poza godzinami. Ponieważ liczba zleceń z poleceń zadowolonych klientów nieustannie rośnie, postanowiliśmy ruszyć pełną parą. Strona Wyślij e-mail etapie budowy, powiemy więc coś więcej o sobie tutaj:

MISJA

staramy się w naszych instalacjach znaleźć złoty środek pomiędzy jakością użytego sprzętu oraz kosztem końcowym instalacji. Zadowolenie klienta jest równie albo nawet bardziej ważne niż chwilowy zysk finansowy co jest widoczne w niskiej awaryjności wykonanych przez nas instalacji. Wierzymy, że dobre wykonanie instalacji oznacza pozostanie lojalnego klienta przy nas. 
Taki klient, z pewnością w przyszłości poleci nas innym a my zamiast realizować serwis gwarancyjny skupiamy się na nowych wyzwaniach.

DLACZEGO NASZA INSTALACJA

Bo liczy się jakość. Od kilku lat naszym dostawcą sprzętu jest wyróżniony przez dwumiesięcznik Systemów Zabezpieczeń "Twierdza" (Nr 3(84)/2016) producent marki "IPOX", produkty dostępne głównie pod adresem Wyślij e-mail - posiadamy certyfikaty szkoleniowe producenta.
Jakość wykonania urządzeń przekłada się bezpośrednio na mniejszą ilość wyjazdów gwarancyjnych. Niestety nie można tego powiedzieć stosując sprzęt dostawców niższej jakości zwłaszcza tych z popularnych serwisów aukcyjnych.
Dla Państwa przede wszystkim istotny jest fakt naszej długotrwałej współpracy z jednym dostawcą gdyż przekłada się to bezpośrednio na Państwa zysk. Uzyskujecie Państwo minimum 10% rabatu w stosunku do cen regularnych w sklepie. Szczegółowe rabaty w ofercie.

GWARANCJA

oferujemy bezpłatny wyjazd serwisowy przez minimum 12 miesięcy na wykonaną usługę i 24 miesięczną gwarancję producenta. Nie tyczy się to uszkodzeń wywołanych drogą mechaniczną np. zniszczenie w trakcie włamania lub np. wyrwanie przewodów. Szczegóły w umowie.

OFERTA i UMOWA ORAZ SPOSÓB PŁATNOŚCI

nie pobieramy opłaty za przyjazd celem oględzin miejsca instalacji i za przygotowanie oferty. Na podstawie dalszych ustaleń potwierdzonych drogą mailową podpisywana jest umowa w której ustalamy całkowity koszt instalacji, termin zakończenia instalacji, warunki gwarancji oraz terminy i sposoby płatności na poszczególnych etapach wykonywania usługi.
Po zakończeniu prac klient otrzymuje Fakturę VAT lub Fakturę imienną na całość wartości kwoty brutto w PLN.

Zapraszamy do kontaktu:
Tel.: Wyślij e-mail lub Wyślij e-mailZapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


RABATY
Rabat 10 %
Tylko dla klientów z Favore.plPowołaj się na Favore. pl, otrzymasz rabat!
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU pomorskieinstalacje
Monitoring CVBS, AHD, IP. Sieci komputerowe. - galeria
Monitoring CVBS, AHD, IP. Sieci komputerowe. Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 6)
Poprzednia usługa: REONTY WYKOŃCZENIA   Następna usługa: Przyjmę zlecenia na usługi budowlane! Domy pod klucz, remonty