Rozwój biznesowy i osobisty, coatching

Rozwój biznesowy i osobisty, coatching nr 459325

Lokalizacja: cała Polska

INFORMACJE
Cena
250 / sztuka Rabat 20% tylko dla klientów z Favore.pl
Kontakt
Piotr
Wyślij e-mail
tel: 508140998
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat (otrzymasz rabat 20%)
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
Spotkania warsztatowe dla grup - cena do negocjacji
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 306/308.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Zostaliśmy wyposażeni w najwspanialszy w znanej nam części wszechświata instrument – nasz mózg. Niestety, nikt nie rodzi się z instrukcją jego obsługi. Jednak znajomość jego działania, pozwala na osiąganie szybciej i łatwiej wyznaczonych celów. Możemy bowiem pokonywać nasze niewspierające przekonania, łatwiej i efektywniej nawiązywać i wykorzystywać relacje z innymi ludźmi, pokonywać wszelkie konflikty, wykorzystywać najlepszą, bo naszą wewnętrzną motywację. Dzięki określeniu naszej tożsamości i misji, będziemy mogli zawsze działać w zgodzie z sobą samym, dzięki czemu będziemy bardzie wiarygodni, zarówno w biznesie, jak i życiu prywatnym.

Oferujemy spotkania warsztatowe dla grup liderów i osób indywidualnych, pokazujące osiągnięcia nauki o mózgu i ich zastosowanie w biznesie i codziennym życiu. Pokazujemy, jak budowa mózgu wpływa na nawiązywanie relacji, proces sprzedaży itp. Co mówi neuronauka o naszym widzeniu świata i jak możemy zmienić nasze przekonania, by łatwiej i skuteczniej realizować swoje plany. Pomagamy w określeniu indywidualnej misji i tożsamości uczestników.

Wyślij e-mail

pozostałe części możesz oglądać po rejestracji lub zalogowaniu się na stronie:  http://instytut-flow.pl

W czasie indywidualnych spotkań wskazujemy możliwość pokonania swoich wewnętrznych barier i zahamowań. Pomagamy we  wprowadzeniu zmiany i wzmocnieniu efektywności na poziomie indywidualnym i zespołowym. Wykorzystujemy najnowsze narzędzia neuronauki, które są wyjątkowo skuteczne i dające  szybkie rezultaty.

Wyślij e-mail

Doprowadzamy ludzi do mistrzostwa, bez względu na to, czym się zajmują!

Wyślij e-mail

 

 

Wskazujemy dobrą drogę!Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


RABATY
Rabat 20 %
Tylko dla klientów z Favore.plPowołaj się na Favore. pl, otrzymasz rabat!
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU instytut-flow
Rozwój biznesowy i osobisty, coatching - galeria
Rozwój biznesowy i osobisty, coatching Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 6)
Poprzednia usługa: Druk na odzieży do 6 kolorów www. pracowniakreska. eu   Następna usługa: Wykoanie pedicure