Kupno / sprzedaż spółek

Kupno / sprzedaż spółek nr 45948

Lokalizacja: woj. wielkopolskie

INFORMACJE
Cena
0,01 / sztuka
Kontakt
Sebastian Jasiołek
AB Consulting
Wyślij e-mail
ul. Sielska 17 A
60-129 Poznań

tel: 503 333 160
tel: 61 6651881
fax: 61 6627628
Pokaż na mapie
Wyznacz trasę Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI
Oferta adresowana do udziałowców i członków zarządu.

Głównymi filarami naszej działalności jest szeroko pojęte doradztwo prawno-gospodarcze w zakresie obrotu udziałami spółek prawa handlowego a w szczególności:

Nabywamy spółki znajdujące się w trudnej sytuacji prawnej i ekonomicznej, na własną rzecz lub znajdujemy potencjalnych nabywców, inwestorów.

Występujemy, jako zarząd kryzysowy w sytuacjach, kiedy obecny zarząd nie jest wstanie udźwignąć ciężaru związanego z prowadzeniem spółki (utrata płynności finansowej, zaawansowana egzekucja wierzycieli, brak możliwości ogłoszenia upadłości ze względu na brak środków na pokrycie postępowania upadłościowego, tematy pokrewne)

Tworzenie na bazie przedsiębiorstwa w likwidacji, nowego podmiotu, który może wykorzystać potencjał spółki likwidowanej.

Przejmujemy role likwidatorów jak i zarządu kryzysowego spółki, bądź występujemy, jako podmiot w procesie restrukturyzacji.

Proszę o zapoznanie się z pełną ofertą na stronie www.abconsulting.pl

Działalność naszej firmy przeznaczona jest dla firm, które poprzez swoje działanie lub w wyniku czynników zewnętrznych znalazły się w sytuacji, kiedy należy podjąć decyzje, co do dalszego istnienia firmy.

Prowadzenie działalności gospodarczej, nie jest prostą sprawą, zmienność przepisów, brak szybkiej egzekucji wierzytelności, dość duże wahania kursu walut lub sztuczne utrzymywanie go na jednym poziomie a przede wszystkim nieuczciwi klienci, którzy w większości przypadków prowadzą do utraty płynności finansowej lub do upadłości firmy. Oczywiście musimy dodać o braku możliwości pozyskania kredytów, które są motorem napędowym w wielu firmach. O Urzędzie Skarbowym i Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych nie będę wspominał, bo większość przedsiębiorców wie dobrze, że są to instytucje nastawione bardzo represyjnie w stosunku do firm(dłużników).
Mogę mnożyć przykłady, które piętrzą się i utrudniają normalną działalność, lecz jest jeszcze jeden aspekt, który pojawia się razem z problemami natury finansowej a mianowicie o odpowiedzialność cywilno-karna. I tutaj pojawia się zupełnie inna płaszczyzna, w której przedsiębiorca zupełnie jest zagubiony ze względu na niską świadomość prawną. Wypowiedziane kredyty, umowy leasingowe, komornicy, poborcy podatkowi, firmy windykacyjne, sprawy w sądach, wierzyciele i prowadzenie firmy to zbyt wiele jak na jednego człowieka.
Jest to czas, kiedy brak nam czasu na przemyślane decyzje, pozbawionych dużej dozy emocji, co skutkuje mnożeniem się błędów tutaj upatrujemy możliwość zaoferowania państwu naszej oferty. Możliwość przejęcia zarządu kryzysowego, które z państwa doświadczeniem w prowadzeniu firmy, i naszym, który opiera się na ośmioletnim doświadczeniu w trudnych i skomplikowanych sytuacjach finansowych może skutkować bardzo dobrym efektem ekonomicznym. Restrukturyzacje przedsiębiorstwa w celu dalszego jej działania, polegającą na redukcji zadłużenia zawarcia układu, wprowadzenie postępowania naprawczego. Tworzenie na bazie firmy zadłużonej nowego podmiotu, który bez bagażu obciążeń może stać się firmą bardzo rentowną. Przygotowanie firmy do zawarcia układu, obejmującego upadłość firmy bądź upadłość z likwidacją. Przewidujemy również przeprowadzenie likwidacji w państwa imieniu bądź po przejęciu udziałów. Kupujemy przejmujemy przedsiębiorstwa w każdej sytuacji finansowej-prawnej, lub znajdujemy nabywcę, jeżeli państwo postrzegacie swoją firmę jako problem.

Proponujemy porady prawne obejmujące kodeks spółek handlowych, kodeks cywilny i kodeks karny w zakresie obrotu gospodarczego.Proszę przesłać zapytanie drogą elektroniczna na adres Wyślij e-mail

Na zlecenie przygotowujemy wszystkie umowy dotyczące sfery życia gospodarczego dla naszych klientów. Posiadamy w ciągłej sprzedaży firmy, które na życzenie klienta przygotowujemy do potrzeb i wymagań zleceniodawcy, spółki niezadłużone, z dochodem, historią, ze zdolnością kredytową, leasingowa, również spółki z koncesjami, nieruchomościami, zleceniami i bazami klientów.

Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


PLIKI DO POBRANIA
INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
OPINIE O UŻYTKOWNIKU AB_Consulting
pozytywna
rozwiń Zgadzam się z Panem Krzysztofem. Polecam Wystawiona 23-09-2008 08:38 przez annamogilska (217.153.237.*)   Zgłoś nadużycie
pozytywna
rozwiń Zgadzam się z Panem Krzysztofem. Polecam Wystawiona 23-09-2008 08:37 przez annamogilska (217.153.237.*)   Zgłoś nadużycie
pozytywna
rozwiń Bardzo profesjonalne podejście do tematu. Duże doświadczenie w branży. Polecam. Wystawiona 23-09-2008 08:23 przez krzysiekfigurski (217.153.237.*)   Zgłoś nadużycie
pozytywna
rozwiń Bardzo profesjonale podejście do tematu.Szczególnie przydatne okazuje się duże doświadczenie pracowników. Polecam Wystawiona 23-09-2008 00:16 przez krzysiekfigurski (217.153.237.*)   Zgłoś nadużycie
AB Consulting - Kupno / sprzedaż spółek
Kupno / sprzedaż spółek Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 11)
Poprzednia usługa: Kuchnie na wymiar, podłogi, drzwi, malowanie, tapety   Następna usługa: Saksofonista na event, ślub, wesele, imprezę. Saksofonista / DJ