Wróżka, czar chroniący przed złym okiem, urokiem, klątwą, zawiścią

Wróżka, czar chroniący przed złym okiem, urokiem, klątwą, zawiścią nr 459662

Lokalizacja: Lublin (woj. lubelskie)

INFORMACJE
Cena
100 / sztuka
Kontakt
Wróżka Melissa
Wyślij e-mail
Bursztynowa 37
20-576 Lublin

tel: 505-428-396
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
na usługę należy się wcześniej umówić telefonicznie
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Obawiasz się, że ktoś Ci źle życzy, a może Cię przeklął, albo Ci czegoś zazdrości ? Myślisz, że ktoś mógł rzucić na Ciebie, Twój stan posiadania zły urok, albo może zmagasz się ze skutkami złego oka. Od jakiegoś czasu źle Ci się wiedzie i wszystko idzie opornie. Prawdopodobnie stałeś się ofiarą agresji psychoenergetycznej, czyli skierowanych na Ciebie negatywnych energii. Możesz i powinieneś się skutecznie ochronić przed tym atakiem. Mogę stworzyć specjalnie dla Ciebie zestrojony z Twoimi energiami, magiczny talizman, który uchroni Cię przed skutkami tych negatywnych energii. Ten amulet będzie , wykonany przeze mnie ręcznie na naturalnym nośniku energii, wzmocniony prastarymi symbolami magicznymi oraz zainicjowany runiczną energią ochronną w odpowiedniej fazie Księżyca. 
Do wykonania czaru potrzebuję:
- imienia i nazwiska osoby, dla której ma zostać zrobiony talizman
- jej daty urodzenia
- podania najbardziej narażonej negatywnymi energiami strefy życia
Czas oczekiwania na amulet to maksymalnie 28 dni, może on być wykonany tylko w odpowiedniej fazie Księżyca. Po otrzymaniu należy go zawsze nosić przy sobie. Czas jego działania to 2 lata. Po tym czasie należy go wymienić na nowy. 

Koszt tego ochronnego czaru to 150 zł.

Moja strona:
https://www.facebook.com/Wrozka.Melissa

 

 Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU Melissa
Wróżka, czar chroniący przed złym okiem, urokiem, klątwą, zawiścią - galeria
Wróżka, czar chroniący przed złym okiem, urokiem, klątwą, zawiścią Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 14)
Poprzednia usługa: Wróżka, wróżba Tarot, wróżenie, rytuały, czary, runy, magia   Następna usługa: Wróżka, czar na przyciągnięcie pieniędzy, talizman na pieniądze, amulet