Detektyw

Detektyw nr 459904

Lokalizacja: Wrocław (woj. dolnośląskie)

INFORMACJE
Kontakt
Bożena Skrzypek-Mosiej
Agencja Detektywistyczna Bożena Skrzypek-Mosiej
Wyślij e-mail
Boczna 12/114
50-502 Wrocław

tel: 606838403
tel: 606838403
Pokaż na mapie
Wyznacz trasę Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: 00:00-24:00
sb: 00:00-24:00
nd: 00:00-24:00
Polska oraz Europa
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 306/308.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Status Agencji

Nasza Agencja Detektywistyczna założona została w roku 2013 we Wrocławiu przez doświadczoną, licencjonowaną detektyw Bożenę Skrzypek-Mosiej.

Podstawowym wyróżnikiem firmy jest wszechstronny, wypraktykowany i poparty licencją profesjonalizm.

W zawodzie detektywa oznacza to szeroką wiedzę i doświadczenie udokumentowane egzaminem państwowym oraz najwyższą sprawność i dyskrecję w działaniu. Dewizą agencji jest wiedza, odpowiedzialność i skuteczność.

Cel i modus operandi

Głównym celem naszych działań jest dostarczanie Klientom jednoznacznych dowodów pomocnych w podjęciu ważnych decyzji życiowych i zawodowych w powierzanych sprawach, a właściwie źródeł dowodów, ponieważ dowodem jest zeznanie detektywa przed Sądem pod odpowiedzialnością karną, które zostaje zaprotokołowane.

Najczęściej te źródła dowodów w postaci pisemnego sprawozdania i materiału filmowego stanowią niepodważalne materiały przed organami ścigania czy w postępowaniu sądowym. Znaczny obszar naszej aktywności ma na celu eliminację zagrożeń, przywrócenie spokoju i równowagi życiowej naszych Klientów. Działamy sprawnie, mobilnie i dyskretnie na terenie całego kraju. Mamy wypracowane sposoby działania i skuteczne ścieżki dotarcia. Przy realizacji wyjątkowo trudnych zleceń korzystamy ze wsparcia zaufanych detektywów zewnętrznych. Nasza agencja cieszy się w środowisku opinią profesjonalnej, skutecznej i rzetelnej. Tak też postrzegają nas nasi Klienci.

Pewność i bezpieczeństwo

W branży detektywistycznej posiadanie licencji stanowi wizytówkę definiującą profesjonalizm i gwarantującą Klientowi bezpieczeństwo. Przekłada się to również na jej skuteczność.

Dlaczego nie wystarczy praktyka? Ponieważ zawód detektywa to nie tylko wrodzone zdolności, intelekt i sprawność. To także, a może przede wszystkim, pełna i wszechstronna wiedza teoretyczna i praktyczna, która pozwala nie tylko sprawnie pomagać Klientom, ale także im nie szkodzić. Tego rodzaju wiedzę można sprawdzić jedynie przez weryfikację egzaminacyjną. Do roku 2015 warunkiem założenia agencji detektywistycznej było zdobycie licencji. Niestety tzw. reforma Gowina wiele zmieniła w tej kwestii, co zaowocowało powstaniem wielu niedokształconych detektywów i nierzetelnych firm.

Profesjonalne przygotowanie

Mając na uwadze skuteczność działania i bezpieczeństwo Klientów, detektyw Bożena Skrzypek-Mosiej nim zdecydowała się stworzyć agencję, zdobyła wszechstronne doświadczenie zawodowe zweryfikowane egzaminem i udokumentowane licencją.

Założycielka agencji przez trzy lata uczyła się zawodu pod czujnym okiem jednego z najlepszych wrocławskich detektywów oraz współpracowała jako detektyw pomocniczy przy zleceniach innych agencji. Następnie, po zdobyciu bezcennych umiejętności praktycznych zdecydowała się na założenie własnej agencji detektywistycznej, która działałaby na rynku niezależnie od innych. W tym celu zgłębiła niezbędną wiedzę teoretyczną i przystąpiła do egzaminu licencyjnego, który odbywał się w Warszawie w Komendzie Stołecznej Policji.

Czym jest licencja

Egzamin licencyjny stanowił rzetelną weryfikację i sprawdzian całej dotychczas zdobytej wiedzy zawodowej.

Składał się z części pisemnej obejmującej test z wiedzy teoretycznej (80 pytań), zadania praktycznego, a także części ustnej. Przygotowując się do egzaminu, należało poznać problematykę związaną z prawem konstytucyjnym, ustrojowym, organizacją organów ścigania i wymiaru sprawiedliwości, ochroną danych osobowych oraz informacji niejawnych. Trzeba było też poznać wybrane zagadnienia teoretyczne i procesowe prawa cywilnego i karnego oraz kryminalistyki i kryminologii, a także inne procedury związane z wykonywaniem pracy detektywa.

Detektyw Bożena Skrzypek-Mosiej otrzymała dożywotnią licencję, która stanowi obecnie gwarancję najwyższego poziomu usług świadczonych przez jej agencję.

Zapraszam serdecznie do współpracy,
detektyw Bożena Skrzypek-MosiejZapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU DetektywSkrzypek
Detektyw - galeria
Detektyw Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 10)
Poprzednia usługa: Usługi spedycyjno - transportowe oraz kurierskie   Następna usługa: Kredyty, kredyt hipoteczny, kredyt gotówkowy, pożyczka, kredyt firm