Ocena zgodności wyrobu z zasadniczymi wymogami prawnymi

Ocena zgodności wyrobu z zasadniczymi wymogami prawnymi nr 460505

Lokalizacja: Warszawa (woj. mazowieckie)

INFORMACJE
Cena
3 500 / sztuka Rabat 10% tylko dla klientów z Favore.pl
Kontakt
Zuzanna Wisniewska
Compliant Product PL
Wyślij e-mail
Jaszowiecka, 14/10
02-934 Warszawa

tel: 502537445
tel: 502537445
fax: 502537445
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat (otrzymasz rabat 10%)
Godziny
pn-pt: 08:30-16:30
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Pomagamy przedsiębiorcom zapewnić zgodność wyrobu z przepisami ( Wyślij e-mail ), właściwie go oznakować i opakować. Przygotowujemy procedurę oceny zgodności produktu (conformity assessment procedure). Wskazujemy które dokumenty należy wypełnić (w tym  Wyślij e-mail , w jakim czasie i jak dokładnie to zrobić. Dajemy klarowne instrukcje w przypadku koniecznych rejestracji związanych z produktem (w tym rejestracje związane z dyrektywą WEEE – o zużytym sprzęcie elektronicznym i rejestracje związane z dyrektywą opakowaniową czy zgłoszenia do ECHA).

Doradzamy czy produkt należy przebadać lub przetestować, a jeśli tak – to jak, gdzie i jak zoptymalizować związane z tym koszty.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


RABATY
Rabat 10 %
Tylko dla klientów z Favore.plPowołaj się na Favore. pl, otrzymasz rabat!
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU zwisniewska
Ocena zgodności wyrobu z zasadniczymi wymogami prawnymi - galeria
Ocena zgodności wyrobu z zasadniczymi wymogami prawnymi Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 4)
Poprzednia usługa: BHP, PPOŻ, Ochrona Środowiska   Następna usługa: Malowanie mieszkań, obiektów / układanie glazury / panele