Szkoła języka angielskiego dla dzieci

Szkoła języka angielskiego dla dzieci nr 460633

Lokalizacja: Łódź (woj. łódzkie)

INFORMACJE
Użytkownik
BabyEnglishCenter ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Kontakt
Natalia Karwowska
Baby English Center angielski dla dzieci
Wyślij e-mail
28 Pułku Strzelców Kaniowskich 69
90-558 Łódź

tel: 601-420-888
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: 15:00-19:30
sb: 10:00-13:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Baby English Center jest jedną z największych szkół języka angielskiego na terenie województwa Łódzkiego. Specjalizujemy się w nauczaniu dzieci w wieku od 3 lat do lat 15. Szkoła zlokalizowana jest w 2 miejscach: Siedziba główna - przy ulicy 28 Pułku Strzelców Kaniowskich 69 w centrum Łodzi, oraz Filia - przy ulicy Tomaszewicza 2 w Łodzi na Retkini. Na rynku szkoła działa od 2012 roku.

Zajęcia w naszej szkole angielskiego trwają 50 minut, odbywają się raz lub dwa razy w tygodniu od poniedziałku do soboty włącznie, zależnie od wybranej grupy. Grupy liczą maksymalnie 9 osób.

Lekcje w Baby English Center są prowadzone w bardzo aktywny i dynamiczny sposób jest dużo gier i zabaw ruchowych, śpiewania oraz mini konkursów, aby dziecko mogło w naturalnych warunkach czyli przez zabaw chłonąć wiedzę - dzięki czemu efekty nauki widać już po pierwszych zajęciach i zostają na długo.

Zajęcia w naszej szkole języka angielskiego dla dzieci prowadzimy wyłącznie w języku angielskim, aby dziecko przez cały czas trwania zajęć mogło osłuchiwać się z językiem. Uczymy praktycznego zastosowania języka angielskiego w związku z tym uczymy dzieci mówić pełnymi zdaniami, uczymy je zadawać pytania a także na nie odpowiadać - wszystko wyłącznie w języku angielskim.

Szkoła jest całkowicie dostosowana do potrzeb dzieci, sale są duże i przestronne oraz bardzo kolorowe - żeby dziecko czuło się u nas komfortowo. Każda klasa jest odpowiednio wyposażona w sprzęt elektroniczny taki jak laptopy, telewizory, projektory czy konsole xbox - ponieważ licencjonowana metoda, którą wykorzystujemy podczas zajęć jest w pełni interaktywna - co tylko wzmaga utrzymanie pełnego zaangażowania dziecka przez cały czas trwania zajęć języka angielskiego.

W ostatnim czasie uruchomiliśmy również zajęcia języka hiszpańskiego, które cieszą się coraz większym zainteresowaniem.

Podczas, gdy dziecko przebywa na zajęciach - rodzic może zrelaksować się w naszej kawiarni przy pysznej kawie lub gorącej herbacie np czytając książkę. Może również spędzić ten czas bardziej efektywnie zapisując się na indywidualne zajęcia języka angielskiego dla rodziców - prowadzone przez polskiego lektora lub native speaker'a zależnie od potrzeb.

W przypadku dłuższych nieobecności dziecka spowodowanych chorobą - istnieje możliwość nadrobienia zaległości w innej grupie po uprzednim ustaleniu terminu z nauczycielem.

W związku z tym,  że my również nie lubimy kupować kota w worku - to zapraszamy serdecznie rodziców wraz z dziećmi na pierwszą bezpłatną lekcję pokazową, podczas które zweryfikujemy umiejętności dziecka i będziemy w stanie zaproponować odpowiednią grupę dostosowaną do wieku oraz umiejętności dziecka. Jesteśmy przekonani, że to nie będzie stracony czas a dziecko nie będzie mogło się doczekać kolejnych zajęć angielskiego w naszej szkole.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU BabyEnglishCenter
Halloween w Baby English Center - Szkoła języka angielskiego dla dzieci
Szkoła języka angielskiego dla dzieci Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 7)
Poprzednia usługa: Nauka przedłużania rzęs 1:1 - WAKACJE 2017   Następna usługa: Biuro podróży Brodnica - Wakacje. pl Brodnica