Indywidualne zajęcia Jogi dla dorosłych

Indywidualne zajęcia Jogi dla dorosłych nr 460958

Lokalizacja: Opole (woj. opolskie)

INFORMACJE
Kontakt
Barbara Krasowska
NATURALNIE Barbara Krasowska Studio Dobrego Zdrowia
Wyślij e-mail
ul.Wygonowa 81/10
45-402 Opole

tel: + 48 607 886 060
www.naturalnie-opole.pl
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: 9:00-17:00
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Indywidualne zajęcia Jogi dla dorosłych

  

W ramach zajęć wprowadzę Cię w podstawy Jogi. Nauka asan (postaw jogi) dostosowana jest do Twoich indywidualnych możliwości i predyspozycji fizycznych ze szczególnym uwzględnieniem istniejących dolegliwości. Asany , mają olbrzymi potencjał zmieniania wzorców zachowań praktykującego, co z kolei ma przełożenie na strukturę umysłu. Ćwiczenia Jogi pozwalają cieszyć się dobrym samopoczuciem, umożliwiają  osiągnięcie wewnętrznego spokoju, a także poprawę kondycji fizycznej. W Studiu Dobrego Zdrowia Naturalnie nauczę cię analizować ruchy swojego ciała. Dodatkow zmierzysz się z własną siłą woli. W miarę praktyki będziesz wzbogacać swoje życie nadając mu głębsze znaczenie i czyniąc pozytywnym.  Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU Naturalnie
Indywidualne zajęcia Jogi dla dorosłych - galeria
Indywidualne zajęcia Jogi dla dorosłych Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 7)
Poprzednia usługa: Świecowanie uszu   Następna usługa: RESET