Muzyka na bankiet event spotkanie / Białystok / Trio Smyczkowe Kwartet

Muzyka na bankiet event spotkanie / Białystok / Trio Smyczkowe Kwartet nr 460989

Lokalizacja: Białystok (woj. podlaskie)

INFORMACJE
Kontakt
Trio Brindisi
Wyślij e-mail
Białystok
15-100 Białystok

Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
Godziny
pn-pt: 00:00-24:00
sb: 00:00-24:00
nd: 00:00-24:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Elastyczność w doborze materiału sprawia, że oferta Trio smyczkowego Brindisi jest bardzo szeroka i zapewnia oprawę muzyczną wszelkiego typu eventom takim jak:

 • bankiety,

 • business lunche,

 • wernisaże,

 • uroczyste kolacje i obiady,

 • spotkania firmowe,

 • sympozja i konferencje,

 • imprezy integracyjne,

 • wigilie firmowe i inne…

ZAPYTAJ O WOLNY TERMIN: Wyślij e-mail  
 

WIĘCEJ: http://brindisi.pl

 

Trio Smyczkowe Brindisi tworzą Absolwentki Uniwersytetu Muzycznego im. Fr. Chopina w Białymstoku. Swoją współpracę zapoczątkowały w 2002 roku jako Kwartet Smyczkowy. W trakcie swojej działalności, Zespół zmienił swój skład z Kwartetu na Trio. W trakcie swej działalności Trio Smyczkowe Brindisi występowało na wielu imprezach muzycznych, zyskując sympatię słuchaczy oraz wzbudzając zachwyt widowni. Obecnie oprawę muzyczną wszelkiego typu imprez Trio Brindisi oferuje przede wszystkim na terenie Białegostoku oraz całego województwa podlaskiego, aczkolwiek istnieje także możliwość przygotowania specjalnej oferty na terenie całego kraju i za granicą.

Podstawowym składem zespołu jest Trio Smyczkowe, jednakże przy okazji nietypowych przedsięwzięć, na życzenie klienta, zespół jest w stanie rozbudować instrumentarium do składu Kwartetu Smyczkowego.

 

 Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU muzykabialystok
Muzyka na bankiet event spotkanie / Białystok / Trio Smyczkowe Kwartet - galeria
Muzyka na bankiet event spotkanie / Białystok / Trio Smyczkowe Kwartet Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 5 na 5 (liczba ocen: 3)
Poprzednia usługa: Praca w sieci darmowe rejestracje w 120% wypłacalni i legalne   Następna usługa: Druk 3D, Modelowanie 3d, 3D, obsługa drukarek 3D, serwis drukarek 3D