Potrzebna pomoc w uzyskaniu odszkodowania? Bezpłatna analiza sprawy.

Potrzebna pomoc w uzyskaniu odszkodowania? Bezpłatna analiza sprawy. nr 461590

Lokalizacja: cała Polska

INFORMACJE
Kontakt
Monika Kulik
Votum S.A.
Wyślij e-mail
tel: 504838349
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 08:00-24:00
sb: 08:00-24:00
nd: 08:00-24:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 306/308.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Wypadek komunikacyjny,

   Z winy innego kierowcy zostałeś ranny w wypadku? Bez względu na to, czy byłeś wtedy pieszym, pasażerem auta, czy kierowcą – należy Ci się odszkodowanie powypadkowe. Także wtedy, gdy sprawca zbiegł lub nie ma wykupionego OC. Pomożemy Ci uzyskać należne odszkodowanie po wypadku. 

Wypadek w gospodarstwie rolnym,

   Zostałeś ranny w wypadku na wsi? Twoje dziecko miało wypadek w gospodarstwie rolnym? A może uległeś wypadkowi pracując w rolnictwie? Możesz dochodzić odszkodowania z rolniczego ubezpieczenia OC! Przeanalizujemy za darmo Twoją sprawę. Sprawdzimy, czy należy Ci się odszkodowanie po wypadku.

Wypadek przy pracy,

   Jeśli doznałeś urazu w wyniku wypadku przy pracy, przekaż swoją sprawę do bezpłatnej analizy. Pamiętaj, poza odszkodowaniem z ubezpieczeń społecznych, możesz mieć prawo także do odszkodowania na drodze cywilnoprawnej. Sprawdzimy, czy otrzymałeś wszystkie należne świadczenia.

Pozostałe wypadki,

   Na odpowiednie odszkodowanie powypadkowe zasługuje każda osoba poszkodowana w wypadku. Pomagamy w uzyskaniu stosownej rekompensaty min. dla osób, które doznały obrażeń w trakcie upadku na śliskiej nawierzchni lub zostały pogryzione przez psa.

A może Twoi bliscy stracili życie w wyniku wypadku? Weźmiemy Twój przypadek pod lupę.

Zajmujemy się również uzyskiwaniem odszkodowań za szkody rzeczowe jak np. samochodowe, a także dochodzeniem roszczeń za nadpłacone raty w kredytach frankowych.

Zadzwoń przeanalizujemy Twoją sprawę za darmo!!!!Możesz tylko zyskać!!!!Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU crea
Potrzebna pomoc w uzyskaniu odszkodowania? Bezpłatna analiza sprawy. - galeria
Potrzebna pomoc w uzyskaniu odszkodowania? Bezpłatna analiza sprawy. Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 5 na 5 (liczba ocen: 1)
Poprzednia usługa: Grafika na zamówienie   Następna usługa: Tłumaczenia Kursy Językowe Szkolenia