Profesjonalna fizjoterapia i rehabilitacja  -  Fizjoterapia Pasternak

Profesjonalna fizjoterapia i rehabilitacja - Fizjoterapia Pasternak nr 461652

Lokalizacja: Kraków (woj. małopolskie)

INFORMACJE
Kontakt
Fizjoterapia Pasternak
Wyślij e-mail
ul. Kazimierza Morawskiego 10
30-102 Kraków

tel: 733868788
Pokaż na mapie
Wyznacz trasę Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
Prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia wizyty
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 306/308.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Fizjoterapia Pasternak to zespół specjalistów z zakresu fizjoterapii i rehabilitacji, składających się z członków rodziny, dla których pomoc potrzebującym jest życiową misją. Do głównych usług Fizjoterapii Pasternak należy rehabilitacja neurologiczna, kręgosłupa, ortopedyczna, pooperacyjna, sportowa oraz terapia manualna. Fizjoterapeuci niosą pomoc każdemu, bez względu na wiek. Dla sportowców istnieje możliwość indywidualnej opieki trenera sportowego. Doświadczenie i umiejętności pozwalają w szybkim tempie znaleźć przyczynę problemu i zaplanować indywidualny plan leczenia. Dla pacjentów ze stanem zdrowia uniemożliwiającym przybycie do gabinetu oferowane są wizyty domowe. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej Wyślij e-mail oraz poprzez kontakt telefoniczny pod numerem telefonu Wyślij e-mail i e-mailowy Wyślij e-mailZapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU fizjopasternak
Fizjoterapia Pasternak - Logo - Profesjonalna fizjoterapia i rehabilitacja - Fizjoterapia Pasternak
Profesjonalna fizjoterapia i rehabilitacja - Fizjoterapia Pasternak Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 3)
Poprzednia usługa: Szkoła Tańca - N Rzeszów Os. Dąbrowskiego Dla dzieci od 3 - 18 lat !   Następna usługa: Noclegi hotele kwatery pracownicze budownictwo