Mycie, czyszczenie: pojemnikow, koszy, wozkow transportowych, palet

Mycie, czyszczenie: pojemnikow, koszy, wozkow transportowych, palet nr 461724

Lokalizacja: Niepolomice (woj. małopolskie)

INFORMACJE
Użytkownik
BELkrk ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Kontakt
Wyślij e-mail
Niepolomice
tel: 502759759
Pokaż na mapie
Wyznacz trasę Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 9:00-18:00
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 306/308.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Firma BHP-Niepolomice.pl oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie mycia pojemników i opakowań zwrotnych stosowanych w branży motoryzacyjnej i AGD oraz spozywczej

 

Do procesu mycia pojemników stosujemy profesjonalne tunelowe urządzenia myjące. Mycie pojemników odbywa się zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pojemnika z dodatkiem odpowiednich srodkow chemicznych dodanych w zależności od stopnia zabrudzenia powierzchni.

Czyszczenie podzespołów i części maszyn

Proces usuwania zabrudzeń dobierany jest adekwatnie do rodzaju zanieczyszczenia, struktury powierzchni czyszczonej oraz ogólnej charakterystyki czyszczonego elementu. Wykonane przez nas usługi mają bezpośredni wpływ na żywotność i sprawność techniczną urządzeń oraz pozwalają na wyeliminowanie strat , których przyczyną są "braki" i niepełnowartościowe produkty powstałe w wyniku zanieczyszczeń produkcyjnych.

Czyszczenie pojemników

Stawiamy sobie za cel utrzymanie w czystości pojemników transportowych, używanych wielokrotnie w produkcji naszych Klientów. Stosowane podczas mycia atestowane środki chemiczne usuwają oleje i smary oraz inne osady i zanieczyszczenia przemysłowe, jednak nie powodują korozji metali, nie uszkadzają farb, plastiku i gumy oraz nie pozostawiają żadnego osadu. Czynność ta, wykonywana regularnie, pozwala zapobiec zabrudzaniu się półproduktów przechowywanych tymczasowo w pojemnikach, a co za tym idzie, poprawia jakość produkowanych przez naszych Klientów wyrobów.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU BELkrk
Mycie, czyszczenie: pojemnikow, koszy, wozkow transportowych, palet - galeria
Mycie, czyszczenie: pojemnikow, koszy, wozkow transportowych, palet Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 0 na 5 (liczba ocen: 0)
Poprzednia usługa: Oferta kredytowa gwarantowana pożyczki bankowej w Wielkiej Brytanii -   Następna usługa: Fachowe usługi glazurnicze