Projektowanie i wdrażanie systemów klasy Business Intelligence

Projektowanie i wdrażanie systemów klasy Business Intelligence nr 461881

Lokalizacja: Warszawa, Wrocław (woj. mazowieckie)Więcej: www.biinsight.pl

INFORMACJE
Kontakt
Marcin Wiciński
BI Insight
Wyślij e-mail
Władysława Jagiełły 4 / U3
02-495 Warszawa

tel: 600650300
www.biinsight.pl
Pokaż na mapie
Wyznacz trasę Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
OPIS USŁUGI

Od początku działalności misją BI Insight jest dostarczanie rozwiązań opartych na najnowszych osiągnięciach technologii informatycznych, które umożliwiają naszym Klientom zrozumieć znaczenie ich danych i odpowiedzieć na podstawowe pytania:

 

                               W jakiej kondycji jest mój biznes teraz ?

   Jakie są prognozy na przyszłość ?

                               Jakie decyzję powinienem podjąć, aby zapewnić dynamiczny wzrost biznesu ?

                               W jaki sposób powinienem zabezpieczyć mój biznes przed nadużyciami ?

 

Odpowiedź na takie pytania wymaga wdrożenia systemów klasy business intelligence, hurtowni danych oraz systemów antyfraudowych. BI Insight specjalizuje się we wdrażaniu takich rozwiązań bazując na własnych, nowoczesnych produktach oraz najnowszych technologiach dostarczanych przez Oracle, HPE, IBM, Microsoft, Bottomline-Intellinx, insFocus oraz na najnowszych osiągnięciach projektów społecznościowych (open source).

Wspomaganie procesów decyzyjnych pozwala na uzyskanie przewagi nad konkurencją. To bar­dzo istotny czynnik na coraz bardziej wymagającym, polskim rynku. Niewątpliwie dużo większe szanse na osiągniecie sukcesu i optymalne wykorzystanie zasobów ma firma, w której proces decyzyjny jest poparty aktualnym obrazem poszczególnych obszarów biznesowych, a więc oparty na prawdziwych, spójnych i dokładnie analizowanych danych. BI Insight dzięki wsparciu i do­świadczeniu swoich udziałowców jest w stanie zagwarantować kompleksową obsługę podczas wdrażania zaawansowanych systemów wspomagających zarządzanie w przedsiębiorstwach.

W zależności od wielkości organizacji oraz jej indywidualnych potrzeb, proponowane systemy BI Insight są precyzyjnie dopasowane do konkretnego Klienta. Rozwiązania Business Intelligence to obecnie najlepsza z możliwych inwestycji w zakresie informatyzacji firm. Przy­kład rynków rozwiniętych pokazuje, że jest to inwestycja, która szybko się zwraca.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Projektowanie i wdrażanie systemów klasy Business Intelligence - galeria
Projektowanie i wdrażanie systemów klasy Business Intelligence Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 5)
Poprzednia usługa: Pomoc drogowa, holowanie   Następna usługa: Konsultacje dla przedsiębiorców - Konkurencja biznesowa IT / e - biznes