Brak zdjęcia

Inteligentne budynki nr 462240

Lokalizacja: Warszawa (woj. mazowieckie)Więcej: Wawer

INFORMACJE
Cena
Rabat 10% tylko dla klientów z Favore.pl
Kontakt
Rafał Kapyś
Smart Building Solutions Sp. z o.o.
Wyślij e-mail
ul. Izbicka 1
04-838 Warszawa

tel: 604847847
Pokaż na mapie
Wyznacz trasę Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat (otrzymasz rabat 10%)
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Jesteśmy firmą badawczo - rozwojową. Zajmujemy się technologią smart home, którą oferujemy wszystkim uczestnikom rynku budowlanego i nieruchomości:

- deweloperom,

- architektom,

- instalatorom,

- klientom końcowym.

Nasza technologia pozwala sprzedawać szybciej, więcej i drożej, a dla klienta końcowego stanowi wartość dodaną dla jego nieruchomości w postaci komfortu, bezpieczeństwa, oszczędności i nowoczesności.

 

Firma Smart Building Solutions oferuje 2 produkty:

1. SBSSI - Smart Building Sales Support Infrastructure, czyli technologia dla deweloperów

Autorska, poparta badaniami i opracowana przez firmę SBS technologia przeznaczona dla deweloperów, wykorzystująca rozwiązania rynku smart building do zwiększenia wartości inwestycji deweloperskich, przyspieszenia sprzedaży mieszkań oraz poprawy konkurencyjności firmy inwestora.

Technologia SBSSI integruje w sobie zastosowanie know how, unikalnej infrastruktury smart building opracowanej według opatentowanej wiedzy technologicznej oraz zaawansowanych narzędzi informatycznych. Wykorzystując najnowszą wiedzę na temat tendencji globalnego, europejskiego i polskiego rynku nieruchomości oraz preferencji nabywców poszukujących nieruchomości możliwe jest wytworzenie dodatkowej wartości inwestycji deweloperskich i podniesienie standardu nieruchomości.

 

2. Smartee jest unikatowym systemem podnoszącym jego użytkownikom komfort i bezpieczeństwo w ich własnych domach. Jego główną cechą jest oparcie na konwencjonalnej instalacji elektrycznej dzięki czemu użytkownik nie jest narażony na znaczne koszty.

 
 

 Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


RABATY
Rabat 10 %
Tylko dla klientów z Favore.plPowołaj się na Favore. pl, otrzymasz rabat!
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU Rafal4321

Inteligentne budynki Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 7)
Poprzednia usługa: FinalDom z myślą o projektowaniu i realizacji domów energooszczędnych.   Następna usługa: Renowacja, polerowanie reflektorów, lamp tylnych Warka