ELEKTRYK  -  serwis elektrotechniczny

ELEKTRYK - serwis elektrotechniczny nr 462947

Lokalizacja: Rogoźno (woj. wielkopolskie)

INFORMACJE
Cena
Rabat 10% tylko dla klientów z Favore.pl
Użytkownik
RST-ELEKTRYK ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Kontakt
Sebastian Krawczak
Z.U.H. RST ELEKTRYK
Wyślij e-mail
Dworcowa 8/4
64-610 Rogoźno

tel: 606255919
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat (otrzymasz rabat 10%)
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 6:00-22:00
sb: 6:00-22:00
nd: 6:00-22:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Firma Z.U.H. RST ELEKTRYK Sebastian Krawczak specjalizująca się w tematyce serwisu elektrotechnicznego od 2013 roku oraz posiadająca doświadczenie 25 lat w tematyce serwisu i prewencji technicznej, oferuje usługi w tematach pełnej obsługi technicznej zakładów przemysłowych, obiektów biurowych, handlowych oraz usługowych oferując usługi dla obiektów nowych przejmując od właścicieli i zarządców obowiązki gwarancyjne infrastruktury technicznej obiektu oraz obsługi pogwarancyjnej skonfigurowanej do potrzeb i wymagań klienta w zakresie:

1. Okresowych przeglądów, konserwacji oraz pomiarów stacji zasilania SN/NN.

2. Badania termowizyjne instalacji elektrycznych, cieplnych, chłodniczych oraz kontroli rozdzielnic, maszyn i urządzeń. 

3. Modernizacji, remontów oraz wykonania nowych rozdzielnic elektrycznych zasilających maszyny, linie technologiczne, budynki oraz place budowy.

4. Modernizacja systemów sterowania maszyną lub linią technologiczną ze sterowania przyciskami na sterowania za pomocą pulpitów dotykowych.

5. Pomiarów elektrycznych okresowych, odbiorowych i poremontowych instalacji oraz rozdzielnic.

6. Okresowe pomiary elektronarzędzi, maszyn oraz żuraw, suwnic, dźwignic podnośników itp.

7. Przystosowania układów elektrycznych zasilających maszyny oraz linie technologiczne do wymagań minimalnych przy urządzeniach i maszynach elektrycznych związanych z wytycznymi BHP i PIP .

8. Montażu i serwisu układów do stałej analizy rejestracji i kontroli zużycia oraz jakości zasilania energią elektryczną, jako niezbędnego narzędzia do zarządzania i nadzorowania energii elektrycznej w zakładach przemysłowych, obiektach handlowych itp. ze zdalnym dostępem do parametrów nadzorowanej instalacji.

9. Montaż i serwis systemów ppoż oraz systemów sterowania oddymianiem.

10. Montażu i serwisu systemów detekcji gazów.

11. Montażu systemów SZR/RZR (samoczynne lub ręczne załączenie rezerwowego zasilania prądu) w rozdzielniach z wieloma źródłami zasilania sieciowego oraz z zasilaniem poprzez agregat prądotwórczy.

12. Montażu i serwisu układów do kompensacji mocy biernej (dobór i montaż baterii kondensatorów lub dławików w celu obniżenia kosztów związanych z opłatami za energię bierną).

13. Montażu i serwisu systemów elektronicznej kontroli dostępu (KD) do pomieszczeń z rejestracją zdarzeń i przejść przez drzwi i przejścia będące pod nadzorem systemu kontroli.

14. Montażu i serwisu telewizji przemysłowej CCTV .

15. Montażu i serwisu systemów do elektronicznej rejestracji czasu pracy z możliwością wyboru rodzaju przejścia pracownika SŁUŻBOWE, SOCJALNE, WEJŚCIE/WYJŚCIE.

16. Montażu i serwisu systemów do elektronicznego rozliczania czasu obecności w przedszkolach, żłobkach i szkołach prywatnych.

17. Serwisu central wentylacyjnych i rekuperatorów powietrza.

Dla potrzeb klienta przygotowujemy roczny program prewencji technicznej dla wspomnianych w ofercie systemów oraz dla urządzeń i maszyn posiadanych przez zleceniodawcę. W temacie przeglądów gdzie jest dedykowany konkretny serwis przygotowujemy plan współpracy z danym podmiotem i budujemy całość programu prewencji technicznej. W przypadku pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

RABATY
Rabat 10 %
Tylko dla klientów z Favore.plPowołaj się na Favore. pl, otrzymasz rabat!
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU RST-ELEKTRYK
ELEKTRYK - serwis elektrotechniczny - galeria
ELEKTRYK - serwis elektrotechniczny Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 0 na 5 (liczba ocen: 0)
Poprzednia usługa: Szybka pożyczka na świąteczne zakupy!   Następna usługa: Usługi koparko - ładowarką, sprzedaż kostki brukowej, układanie.