Angielski z NATIVE speakerem!

Angielski z NATIVE speakerem! nr 463108

Lokalizacja: Łódź (woj. łódzkie)Więcej: Widzew, blisko CH Tulipan

INFORMACJE
Cena
48 / godz.
Użytkownik
pmoraczewski_360yes_eu ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Kontakt
Agnieszka Migacz
360 Y.E.S. Your English Solutions Sp. z o.o.
Wyślij e-mail
Sucha 2/4
92-331 Łódź

tel: 507171718
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 8:00-22:00
sb: 10:00-15:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Pomimo wielu lat nauki wciąż nie czujesz się pewnie z angielskim? Frustruje Cię fakt, że mówiąc po angielsku nie jesteś w 100% sobą? Mamy na to rozwiązanie.

Native speaker, prowadzący najbardziej praktyczną szkołę angielskiego w Łodzi, proponuje skuteczne zajęcia angielskiego, nieporównywalne do żadnej innej propozycji na rynku!

Zajęcia są praktycznie w 100% konwersacyjne, nie korzystamy z żadnych podręczników, a naukę opieramy przede wszystkim o interesujące materiały video. Mamy także zupełnie rewolucyjne podejście do gramatyki - nie uczymy jej standardowo na pamięć, ale pokazujemy jak ją naprawdę prosto zrozumieć. To nasza własna „AntyMetoda”, dzięki której jesteśmy jedyną taką szkołą nie tylko w Łodzi!

W ofercie mamy kursy ogólne, Business English (m.in. negocjacje, zarządzanie projektami, prezentacje), angielski branżowy (m.in. dla prawników, lekarzy).

Możesz się zdecydować zarówno na zajęcia indywidualne jak i grupowe (2-5 osób), które prowadzone są wg elastycznego grafiku zajęć (od pon. do pt. do 22:00 oraz w weekendy), dopasowanego do potrzeb naszych uczniów.

Ceny są konkurencyjne w porównaniu do innych ofert na rynku – w szczególności w zestawieniu z wynikami, jakie osiągamy.

Pierwsza lekcja DEMO jest zawsze bezpłatna, co pozwoli Ci na zapoznanie się z naszym podejściem do nauki angielskiego bez żadnych zobowiązań.

Skontaktuj się z nami:

- telefonicznie,
- mailowo,
lub odwiedź nasza siedzibę przy ul. Suchej 2/4 w Łodzi.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU pmoraczewski_360yes_eu
Szkoła językowa 360 Y.E.S. English Academy - Angielski z NATIVE speakerem!
Angielski z NATIVE speakerem! Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 5 na 5 (liczba ocen: 4)
Poprzednia usługa: Usługi z zakresu instalacji wod - kan i c. o.   Następna usługa: Osiedle Rozalin Domów jednorodzinnych - Domy pod klucz