Mycie elewacji ze wszelkich materiałów (szklanych, kamiennych itd.)

Mycie elewacji ze wszelkich materiałów (szklanych, kamiennych itd.) nr 463210

Lokalizacja: Gdańsk (woj. pomorskie)Więcej: SCO CLEANUP - firma ma 3 siedziby w całej Polsce

INFORMACJE
Użytkownik
Zbigniew135sco ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Kontakt
Zbigniew Seklecki
Clean Up Mycie elewacji
Wyślij e-mail
Starowiejska 65/67
80-534 Gdańsk

tel: 726720477
kontakt w godzinach od 8 do 20. E-mail całodobowo. Więcej na sco-cleanup.pl
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: 8:00-20:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Profesjonalne czyszczenie elewacji zaczyna się od technologii. Urządzenia ciśnieniowe lub myjki ręczne stosowane w alpinistyce nie zdają egzaminu z usuwania zanieczyszczeń z całego roku. My stosujemy szczotki teleskopowe z ciepłą demineralizowaną wodą. To pozwala nam dokładnie umyć całą elewację bez długotrwałego rozstawiania sprzętu, nawet w trudno dostępnych miejscach. Chemię wykorzystujemy miejscowo, tylko w przypadku silnych zabrudzeń. W większości do skutecznego mycia wystarcza nam woda, szczotka i temperatura. Efekty można zobaczyć na filmach, na naszej stronie internetowej.

Myjemy budynki do wysokości 26 metrów wysokości, a przy wyższych obiektach korzystamy z podnośnika.

Działamy w czasie dogodnym dla klienta, aby nie zakłócać jego biznesu. Zapraszam do kontaktu lub na stronę internetową. Na witrynie znajdziecie Państwo przystępny cennik, w którym można sobie wykalkulować przybliżoną cenę usługi.

 

Oprócz elewacji szklanych i okien myjemy różne inne powierzchnie: ściany,  sidingi, kamienie, tynki itd.

Dbamy o zaangażowane podejście do każdego problemu. Zadowolenie naszych klientów z wykonanych usług jest dla nas najlepszą reklamą. Do każdego zlecenia  podchodzimy indywidualnie wydając przy tym szereg optymalnych rekomendacji czystościowych. Z doświadczenia i licznych rozmów z klientami wiemy, że czysty obiekt przyczynia się do zwiększenia zysków oraz optymalizacji pracy.

 

Zapraszam,

Zbigniew

 Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU Zbigniew135sco
Mycie elewacji ze wszelkich materiałów (szklanych, kamiennych itd.) - galeria
Mycie elewacji ze wszelkich materiałów (szklanych, kamiennych itd.) Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 4)
Poprzednia usługa: Elektryk - praca   Następna usługa: Pokrycia dachowe