Doradztwo prawne upadłości, postępowanie upadłościowe

Doradztwo prawne upadłości, postępowanie upadłościowe nr 463361

Lokalizacja: Warszawa, Konin, Kraków, Katowice (woj. mazowieckie)

INFORMACJE
Użytkownik
icta ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Kontakt
ICTA
Wyślij e-mail
WOJSKA POLSKIEGO 15C
62-500 KONIN

tel: 515 587 191
fax: 632438881
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 306/308.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Oferujemy pomoc w:

prawie upadłościowym, doradztwie prawny, upadłości konsumenckiej, upadłości przedsiębiorstwo, postępowaniach upadłościowych, postępowaniach restrukturyzacyjnych, wnioskach o upadłość, wnioskach o upadłość konsumencką, skutkach upadłości, oddłużeniach, etapach upadłości, doradztwie upadłościowym, doradztwie handlowym, niewypłacalności, zadłużeniach, upadłości spółki, upadłość a odpowiedzialności zarządu, umorzenia długów dzięki upadłości.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU icta
Doradztwo prawne upadłości, postępowanie upadłościowe - galeria
Doradztwo prawne upadłości, postępowanie upadłościowe Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 5 na 5 (liczba ocen: 2)
Poprzednia usługa: Udzielę pożyczki prywatnej szybko i bez sprawdzania w BIK!   Następna usługa: Autokasacja skup aut stacja demontażu pojazdów Wągrowiec Motoparts