Brak zdjęcia

Sprzątanie mieszkań, domów, firm i biur, osiedli mieszkaniowych, hoteli nr 463579

Lokalizacja: woj. opolskie

INFORMACJE
Kontakt
Klaudia Szczypiór
ECO - sprzątanie
Wyślij e-mail
tel: 535686552
tel: 782868061
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 7-22
sb: 10:00-18
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Firma ECO - sprzątanie  to nowopowstała firma sprzątająca w Polsce.  Doświadczenie w branży sprzątającej zdobyte między innymi na terenie  Niemiec  pozwala nam uzyskać w pełni  satysfakcjonujące  efekty. Działalność,  którą obecnie prowadzimy w kraju  świadczy optymalny zakres usług porządkowych wewnątrz i na zewnątrz budynków, dostosowany do potrzeb wynikających z charakteru sprzątanego obiektu i wysokości założonego budżetu.

 

Wiedza, doświadczenie  i stałe doskonalenie kwalifikacji naszego personelu sprzątającego m.in. poprzez szkolenia z zakresu innowacyjnych technik  sprzątania oraz zastosowania odpowiedniego sprzętu z użyciem profesjonalnych i ekologicznych środków czyszczących daje nam gwarancje sukcesu i zadowolenia klienta z jednoczesnym zminimalizowaniem kosztów za nasze usługi.

Każdego klienta i każdy obiekt traktujemy indywidualnie. Ofertę cenową przygotowujemy po spotkaniu z Klientem i wspólnym ustaleniu zakresu i częstotliwości usług porządkowych.

 

Obszarem naszej działalności jest województwo opolskie, dolnośląskie i śląskie

Obsługujemy:

 

·         Domy prywatne i obiekty komercyjne,

·         sklepy i supermarkety,

·         biura i lokale użytkowe,

·         budynki administracyjne,

·         praktyki lekarskie, kancelarie, placówki oświaty i opiekuńcze,

·         obiekty po remontach itp.

Dobieramy odpowiednie środki chemiczne. W naszej ofercie są tylko i wyłącznie preparaty w pełni ekologiczne, posiadające atesty Państwowego Zakładu Higieny. Pełna dokumentacja do wglądu.

Naszymi dostawcami są między innymi: HENRY KRUSE POLSKA Sp. z o.o.  i VOIGT Sp. z o.o.

Od momentu podjęcia współpracy z naszą firmą, odchodzą problemy związane z doborem kadry, zaopatrzeniem w środki czystości i maszyny czyszczące.  Firma ECO-sprzątanie całkowicie przejmuje na siebie wszelkie obowiązki związane z utrzymaniem czystości.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU eco-sprzatanie

Sprzątanie mieszkań, domów, firm i biur, osiedli mieszkaniowych, hoteli Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 4)
Poprzednia usługa: Projektowanie ogrodów, budowa ogrodów, wizualizacje projektów   Następna usługa: Montaż lamp montaż włączników montaż gniazd biały montaż