Brak zdjęcia

Wirtualny adres + podstawowa obsługa listowa nr 463711

Lokalizacja: Łódź (woj. łódzkie)Więcej: przy sklepie Stokrotka

INFORMACJE
Cena
50 / miesiąc
Kontakt
ADDICTIVE STYLE
Wyślij e-mail
Struga 6, lokal 2
90-046 Łódź

tel: 792296557
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
Wg zlecenia klienta
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI
Świadczymy usługi udostępniania adresu pod rejestrację firmy,obsługi korespondencji, wirtualnych skrytek pocztowych. Pełne zestawienie naszych usług znajduje się w kilku przejrzystych ofertach. Posiadamy bardzo dobrą lokalizację - w centrum Łodzi, między dwoma głownymi ulicami miasta, czyli Kościuszki i Piotrkowską. Nadanie Twojej firmie naszego adresu czy to stałego, czy korespondencyjnego z pewnością wpłynie na atrakcyjność wizerunku Twojej firmy. Ta opcja jest dla firm, które potrzebują jedynie adresu pod rejestrację firmy oraz podstawowej obsługi listowej.Obejmuje jedynie przyjmowanie listów zwykłych. Nie ma limitu osobistego odbierania korespondencji, jednakże jej wysyłanie następuje tylko na życzenie klienta, za dodatkową opłatą 2 zł + koszt przesyłki. Umowa jest podpisywana na czas nieokreślony (minimum na miesiąc), z możliwością miesięcznego wypowiedzenia.

Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU paola78

Wirtualny adres + podstawowa obsługa listowa Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 6)
Poprzednia usługa: Szkolenie psów - Kraków i okolice   Następna usługa: Wirtualny adres + szersza obsługa listowa