System motywacyjny, pakiet sportowy, zniżki, bony, vouchery do kina

System motywacyjny, pakiet sportowy, zniżki, bony, vouchery do kina nr 463827

Lokalizacja: Warszawa (woj. mazowieckie)

INFORMACJE
Użytkownik
Motivizer ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Kontakt
Michał Majecki
Motivizer Sp. z o.o.
Wyślij e-mail
Hanki Czaki 2/18
01-588 Warszawa

tel: +48 515 113 130
Pokaż na mapie
Wyznacz trasę Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: 08:00-18:00
OPIS USŁUGI

Motivizer Sp. z o.o. to firma, która stworzyła platformę skupiającą w sobie szeroki wybór dodatków pozapłacowych dla pracownika. Jej celem się bezpośredni, indywidualny dostęp pracownika do benefitów, które najbardziej go interesują oraz takich, które są mu w danym okresie najbardziej potrzebne.

Produkty oferowane przez platformę firmy Motivizer Sp. z o.o. dotyczą m.in. działów:

- zakupy,

- kultura,

- podróże,

- sport,

- zdrowie,

- szkoła językowa,

- karty podarunkowe Edenred,

- usługi.

Dzięki współpracy z Motivizer Sp. z o.o. pracodawca może jeszcze lepiej zmotywować swojego pracownika, poprawić jego samopoczucie oraz więź z firmą. W tej chwili konkurencja na rynku pracy jest tak ogromna, że oby sprostać oczekiwaniom dobrych specjalistów, należy zaproponować im coś więcej niż kartę na siłownię czy do lekarza. Motivizer Sp. z o.o. to system motywacyjny dedykowany dla pracowników firm inaczej nazywany kafeteryjnym, którego celem jest łatwe zarządzanie środkami Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych. Platforma Motivizer Sp. z o.o. działa całą dobę, posiada wewnętrzny sklep w którym można znaleźć różnego typu benefity, które może dla siebie wybrać pracownik.

Motivizer Sp. z o.o. współpracuje z wieloma firmami, oferującymi bogaty wybór produktów oraz usług. Logując się do systemu pracownik, może wybrać interesujące go produkty według wytycznych, które dostał od swojego pracodawcy. Dzięki temu w każdym momencie będzie mógł wykorzystać benefity, którymi jest najbardziej zainteresowany, a nie dlatego, że tylko takie oferuje mu firma.

Pracownicy Motivizer Sp. z o.o. z przyjemnością odpowiedzą na wszelkie Państwa pytania odnośnie dostępnej oferty oraz możliwości zawiązania współpracy.

 

 

 Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
System motywacyjny, pakiet sportowy, zniżki, bony, vouchery do kina - galeria
System motywacyjny, pakiet sportowy, zniżki, bony, vouchery do kina Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 0 na 5 (liczba ocen: 0)
Poprzednia usługa: Serwis ekspresów Koszalin naprawa Saeco Siemens Bosch DeLonghi Krups   Następna usługa: Praca dla inżyniera robót budowlanych