Centrale telefoniczne PBX, VPBX, SYSTEMY VOiP, IVR, zapowiedzi głosowe

Centrale telefoniczne PBX, VPBX, SYSTEMY VOiP, IVR, zapowiedzi głosowe nr 464108

Lokalizacja: Gdańsk, Gdynia, Sopot (woj. pomorskie)

INFORMACJE
Cena
Rabat 5% tylko dla klientów z Favore.pl
Kontakt
E-LINK IT&Telecom
Wyślij e-mail
Kpt. Maciejewicza 8/2
80-299 Gdańsk

tel: 58 500 88 68
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat (otrzymasz rabat 5%)
Godziny
pn-pt: 10:00-22:00
sb: 10:00-22:00
Wsparcie techniczne 24/7
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Wirtualna centrala telefoniczna

Zjednocz firmę przy pomocy wirtualnej centrali telefonicznej

Wirtualna centrala telefoniczna to współczesna alternatywa dla przestarzałego urządzenia i dla telefonów przykutych do twojego biurka kablami. Używając wirtualnej centrali telefonicznej ty i twoi współpracownicy możecie być nieustannie w kontakcie w dowolnym czasie i niezależnie od miejsca, w którym się znajdujecie. Nigdy więcej nie będzie nieodebranych połączeń od klientów.
 

Telefonia IP

Mniejsze koszty, większe korzyści 

Połączenie biura z siecią telefoniczną już nie wymaga ogromnych inwestycji i dodatkowego wysiłku. Telefonia IP to wysoka jakość połączeń i niskie koszty z zupełnym wyeliminowaniem kabli i wielkich zajmujących miejsce sprzętów. Telekomunikacja może być łatwa i przyjemna!

  

 Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


RABATY
Rabat 5 %
Tylko dla klientów z Favore.plPowołaj się na Favore. pl, otrzymasz rabat!
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU e-link
Centrale telefoniczne PBX, VPBX, SYSTEMY VOiP, IVR, zapowiedzi głosowe - galeria
Centrale telefoniczne PBX, VPBX, SYSTEMY VOiP, IVR, zapowiedzi głosowe Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 5 na 5 (liczba ocen: 1)
Poprzednia usługa: Namioty handlowe i magazynowe, hale namiotowe, namioty imprezowe   Następna usługa: Plandeki, tarasy, namioty, stelaże, reklama malowana i drukowana