Zakład Usług Gazowniczych i Ciepłowniczych

Zakład Usług Gazowniczych i Ciepłowniczych nr 464628

Lokalizacja: Brzeg (woj. opolskie)Więcej: Przy Plac Polonii Amerykańskiej w Brzegu

INFORMACJE
Użytkownik
J-M-serwis ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Kontakt
Usługi Hydrauliczne
Wyślij e-mail
Ul. Plac Kościelny 2
49-300 Brzeg

tel: 506669048
tel: 502669781
https://www.facebook.com/j.m.serwis.gaz.c.o/
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: 08:00-18:00
sb: 09:00-14:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Firma J&M SERWIS z siedzibą w Brzegu, świadczy naszym Klientom usługi najwyższej jakości, z jednej strony oparte o sprawdzone rozwiązania, a z drugiej wykorzystujące najnowszą myśl techniczną. Idea ta towarzyszy nam zawsze przy wyznaczaniu nowych celów i projektowaniu wszelkich nowych rozwiązań. Biorąc zatem pod uwagę wspólną cechę takiego postępowania, łączymy jednocześnie wysoką efektywność energetyczną i korzystne koszty inwestycyjne, by były one w pełni uzasadnione ekonomicznie.

Przeanalizujemy Twoje potrzeby i oczekiwania, zweryfikujemy pod tym kątem projekt i przygotujemy ofertę, która w 100% im sprosta, a Ty nie wydasz ani złotówki na niepotrzebne elementy. REALIZUJEMY USŁUGI NA TERENIE CAŁEGO KRAJU, MONTUJEMY TYLKO SPRAWDZONE MATERIAŁY I ARMATURĘ.

 

Joanna i Mirosław Staroń

 Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU J-M-serwis
Zakład Usług Gazowniczych i Ciepłowniczych - galeria
Zakład Usług Gazowniczych i Ciepłowniczych Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 5)
Poprzednia usługa: Tynki maszynowe cementowo - wapienne   Następna usługa: Wniosek do PUP / dotacja z Urzędu Pracy / biznesplan / wnioski / dotacje