Brak zdjęcia

3Tech - Wynajem plazm Warszawa nr 465129

Lokalizacja: woj. mazowieckie

INFORMACJE
Kontakt
Jacek walaszek
3Tech - Wynajem plazm Warszawa
Wyślij e-mail
02-786
601673397

fax: http://3tech.eu
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Różnego rodzaju imprezy i wydarzenia są coraz częściej planowane przez {firmy czy osoby prywatne|osoby prywatne czy przedsiębiorstwa. Z zasady mogą one odgrywać bardzo różną rolę – edukacyjną, kulturalną, reklamową czy rozrywkową. Bardzo często też ich założenie łączy w różnym stopniu wszystkie te elementy. Co warte dodania, udane i dobre imprezy to doskonały sposób na skuteczną reklamę produktów, trendów czy różnego rodzaju przedsiębiorstw. Kluczem do sukcesu jest jednak ich wysoka jakość, którą trudno będzie zapewnić bez pomocy specjalistów – takich jak firma 3tech. Wyspecjalizowała się ona w przygotowywaniu profesjonalnych opraw różnego rodzaju wydarzeń – chociażby targów, koncertów, wydarzeń sportowych, konferencji, szkoleń i promocji.

W ofercie:

Co niezwykle ważne, każdy podmiot współpracujący z 3tech ma gwarancję, że jego impreza będzie przygotowywane przez fachowy i kreatywny zespół, który dzięki wykorzystaniu światła, dźwięku i wielu innowacyjnych technologii, jak chociażby hologramy, ekrany dotykowe, telebimy i kioski interaktywne, stworzy niezapomniany nastrój i ogrom wrażeń. Kolejne zalety kooperacji z 3tech to: kompleksowa obsługa Twojego wydarzenia – obejmująca dowóz wyposażenia, jego montaż i koordynację oraz niewysokie ceny najmu. Jeśli więc i Ty chcesz skorzystać z fachowej pomocy przy organizacji eventu, to z pewnością powinieneś zapamiętać link Wyślij e-mail Na stronie tej znajdziesz bowiem dokładne dane na temat oferty i możliwości zespołu 3tech. Co więcej, wchodząc na nią możesz też skorzystać z fachowych porad umieszczanych na blogu oraz nawiązać kontakt z przedstawicielami firmy mailowo, telefonicznie lub używając formularza kontaktowego. Sprawdź sam, jakie szanse daje współpraca z 3tech!Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU Jacekwalaszek

3Tech - Wynajem plazm Warszawa Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 0 na 5 (liczba ocen: 0)
Poprzednia usługa: Instalacje domofonowe i wideodomofonowe   Następna usługa: Produkcja plandek na naczepy pojazdów ciężarowych - naprawa