Geotechnika, pal CFA, Kolumny DSM, pal przemieszczeniowy, PAL SDP, pal p

Geotechnika, pal CFA, Kolumny DSM, pal przemieszczeniowy, PAL SDP, pal p nr 465449

Lokalizacja: Wrocław (woj. dolnośląskie)

INFORMACJE
Użytkownik
KellerWroclaw ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Kontakt
Halina
Keller Polska Sp. z o.o.
Wyślij e-mail
ul. Długosza 2-6
51-162 Wrocław

tel: +48 (71) 7564250
fax: +48 (22) 448 92 05
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: 08:00-16:00
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Keller Polska Sp. z o.o. to międzynarodowy koncern, który świadczy profesjonalne usługi w zakresie geotechniki, obecny na rynku od 1860 roku. Firma Keller Polska Sp. z o.o. aktualnie działa w Europie, USA, Ameryce Południowej, Afryce, Azji i Australii - łącznie w ponad 40 krajach świata. Na terenie Polski funkcjonuje sześć oddziałów firmy. Obszar działań biura we Wrocławiu to głównie: tereny województw dolnośląskiego, opolskiego, ale również i wielkopolskiego, łódzkiego.

 

Keller Polska Sp. z o.o. specjalizuje się w dostarczaniu bezpiecznych, kompleksowych i innowacyjnych rozwiązań oraz w pogłębianie wiedzy geotechnicznej. Firma dba o uczciwość oraz rzetelność w kontaktach z całym otoczeniem biznesowym co potwierdza zadowolenie klientów, pracowników oraz partnerów biznesowych.

 

Zakres technologii oferowany przez Keller Polska Sp. z o.o. dostosowany jest do potrzeb indywidualnego projektu każdego klienta. Proponowane technologie zawierają metody z zakresu: posadowienia bezpośredniego m.in.: dynamiczne zagęszczanie impulsowe IC, kolumny żwirowe, wibroflotację; posadowienia pośredniego m.in.: wgłębne mieszanie gruntu DSM, iniekcja strumieniowa Soilcrete (jet grouting) oraz posadowienia głębokiego: pale przemieszczeniowe (SDP, VDP, prefabrykaty), pale CFA, ściany szczelinowe.

 

Zachęcamy do kontaktu z oddziałem we Wrocławiu, telefonicznie, mailowo, za pomocą faksu oraz osobiście w siedzibie biura przy ul. Długosza we Wrocławiu.

Mocne strony Keller Polska to m.in.: technologia, jakość wykonania, rozwinięte zaplecze techniczne, wykwalifikowani pracownicy. Każdy projekt wykonywany przez firmę jest rozpatrywany indywidualnie pod kątem możliwości zastosowania optymalnej w danych warunkach technologii oraz efektów techniczno-ekonomicznych.

 

Oferta firmy Keller Polska Sp. z o.o. skierowana jest do: klientów firmowych takich jak Budimex czy Strabag, generalnych wykonawców, firm deweloperskich, architektów oraz projektantów.

 

Pracownicy firmy z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania.

 Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU KellerWroclaw
Geotechnika, pal CFA, Kolumny DSM, pal przemieszczeniowy, PAL SDP, pal p - galeria
Geotechnika, pal CFA, Kolumny DSM, pal przemieszczeniowy, PAL SDP, pal p Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 6)
Poprzednia usługa: Cliniqmed - Klinika Medycyny Estetycznej i Kosmetologii   Następna usługa: Wirtualna Asystentka