Wieloplatformowe natywne aplikacje mobilne

Wieloplatformowe natywne aplikacje mobilne nr 465458

Lokalizacja: cała Polska

INFORMACJE
Użytkownik
Dominik_Kolacki ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Kontakt
Dominik
Wyślij e-mail
Lotników 9c
84-230 Rumia

tel: 736051976
Więcej informacji na stronie internetowej.
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: 9:00-22:00
sb: 9:00-22:00
nd: 9:00-22:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Wieloplatformowe, natywne aplikacje mobilne

Wieloplatformowe: 

Większość aplikacji dzieli ponad 90% kodu pomiędzy platformami. Wspólny kod źródłowy oznacza mniej błędów, tańsze i szybsze wykonanie, oraz łatwiejsze utrzymanie programu w przyszłości. Poza tym, nie potrzebujesz oddzielnych zespołów dla każdej z platform. 

Natywne: 

W przeciwieństwie do hybryd, czyli uruchamianych lokalnie strony internetowych, oprogramowanie natywne cechuję się najwyższą wydajnością, niezawodnością, pozwala na płynniejszą i bardziej efektowną grafikę, oraz pełen dostęp do funkcjonalności sprzętowych i systemu operacyjnego. 

Technologia: 
Zajmuję się oprogramowaniem najwyższej klasy jakości. Wykorzystuję sprawdzone narzędzia takie jak Qt, używane przez 8 z top 10 firm listy Fortune 500, czy będący asem w rękawie google - Flutter. 

Strategia: 
Współpracę zaczynamy od opracowania planu działania. Celem jest poprowadzenie prac w sposób możliwie efektywny i zapewniający Ci najwyższy zwrot z inwestycji. Możesz liczyć na moje doświadczenie i wiedzę. 

Wsparcie: 
Poza stworzeniem, zajmuję się wdrożeniem aplikacji (np. do AppStore), organizacją infrastruktury oraz jej utrzymania po publikacji. Przygotowaniem dokumentacji, procedur, przeprowadzeniem szkolenia dla użytkowników i administratorów systemu. Wsparciem merytorycznym. Wszystkie moje programy objęte są gwarancją.  

Konsultacje: 
Posiadam wiedzę z zakresu rynku cyfrowego, marketingu, oraz monetyzacji. Poza tym, szeroki wachlarz kontaktów do specjalistów z pokrewnych dziedzin. Nakreślę Ci sposób rozwoju oraz promocji twojego projektu, oraz sposoby maksymalizacji zysków. 

Organizacja: 
Zajmuję się stroną formalną, posiadam potrzebne umowy, dokumenty (np. NDA) oraz sprawdzony format współpracy. Co poniedziałek otrzymasz raport, z postępem projektu, przyszłymi planami, oraz, co jakiś czas, prototypem do sprawdzenia. Poza tym, możesz na żywo podglądać stan prac, za pośrednictwem platformy zarządzającej projektem (Trello/Jira). Masz 100% kontroli nad całym procesem. 

Od 3 lat zajmuję się świadczeniem usług programistycznych, pracując zarówno dla Polskich, jak i zagranicznych firm, m.in. z USA i Kanady. 

 Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU Dominik_Kolacki
Wieloplatformowe natywne aplikacje mobilne - galeria
Wieloplatformowe natywne aplikacje mobilne Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 9)
Poprzednia usługa: Piaskowanie Kraków Katowice Rzeszów   Następna usługa: Oprogramowanie na zamówienie dla kiosków i standów multimedialnych