Detektyw łódź, prywatny detektyw, agencja detektywistyczna

Detektyw łódź, prywatny detektyw, agencja detektywistyczna nr 465842

Lokalizacja: Łódź (woj. łódzkie)

INFORMACJE
Użytkownik
jacekzlodz (1)Ranga użytkownika
Dowiedz się więcej »
ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Kontakt
Zenon
Wyślij e-mail
Łódź
tel: 601242362
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: 8:00-16:00
sb: 8:00-13:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Detektyw – Łódź i okolice

INTER SECURUS to Wyślij e-mail , które działa na rynku już od 1998 roku. Zenon Zalewski – właściciel firmy i uznany detektyw – współpracuje wyłącznie z doświadczonymi, wykwalifikowanymi i kompetentnymi profesjonalistami. Jeśli istnieje ku temu potrzeba, zasięgamy dodatkowej opinii ze strony radców prawnych, adwokatów, ekspertów kryminalistyki oraz biegłych z różnych dziedzin.

Usługi detektywistyczne – poszukiwanie osób, wykrywanie podsłuchów, wywiad gospodarczy

Prowadzimy legalną działalność detektywistyczną, a nasza firma wykupiła w PZU S.A. obowiązkową polisę odpowiedzialności cywilnej opiewającą na kwotę 15 tysięcy euro. Ze względu na przynależność do Światowego Stowarzyszenia Detektywów W.A.D możemy realizować zadania we wszystkich krajach świata. Takie członkostwo znacznie poszerza pole działania i środki, jakie może wykorzystać detektyw; Łódź to jednak miejsce siedziby naszego biura i to właśnie tu najczęściej pomagamy swoim klientom. Obsługujemy zarówno podmioty gospodarcze, jak i osoby prywatne. Wykrywanie zdrad, wyjaśnianie kradzieży i odszukiwanie zaginionych to dla nas codzienność.

Prywatny detektyw – duże doświadczenie profesjonalny zespół

Jeśli prywatny detektyw kojarzy ci się wyłącznie z kryminałami, najwyższy czas zmienić nastawienie i zasięgnąć fachowej pomocy. Jako INTER SECURUS rozwiązywaliśmy już sprawy, których nikt inny nie odważył się podjąć. Ze względu na blisko dwie dekady doświadczenia i szeroki zakres kompetencji nasz zgrany zespół profesjonalistów potrafi wyjaśnić rzeczy, które w przeciwnym razie już na zawsze pozostałyby w sferze tajemnicy.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU jacekzlodz
pozytywna
rozwiń Polecam detektywa, swoją prace wykonał rzetelnie. Wystawiona 16-08-2018 11:08 przez Michał (77.237.31.*)   Zgłoś nadużycie
Detektyw łódź, prywatny detektyw, agencja detektywistyczna - galeria
Detektyw łódź, prywatny detektyw, agencja detektywistyczna Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 6)
Poprzednia usługa: DTS PRZYJEMNE PRZEPROWADZKI SP. Z O. O.   Następna usługa: Pracownia Dietetyki - Porady dietetyczne Gdańsk