Geotechnika, pal CFA, Kolumny DSM, pal przemieszczeniowy, PAL SDP,

Geotechnika, pal CFA, Kolumny DSM, pal przemieszczeniowy, PAL SDP, nr 465980

Lokalizacja: Gdańsk (woj. pomorskie)

INFORMACJE
Użytkownik
KellerGdansk ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Kontakt
Halina
Keller Polska Sp. z o.o.
Wyślij e-mail
ul. Azymutalna 11
80-298 Gdańsk

tel: +48 (58) 769 75 40
fax: +48 (22) 448 92 05
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: 08:00-16:00
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Keller Polska Sp. z o.o. to międzynarodowy koncern, który świadczy profesjonalne usługi w zakresie geotechniki, obecny na rynku od 1860 roku. Firma Keller Polska Sp. z o.o. aktualnie działa w Europie, USA, Ameryce Południowej, Afryce, Azji i Australii - łącznie w ponad 40 krajach świata. Na terenie Polski funkcjonuje sześć oddziałów firmy. Wyślij e-mail iuro w Gdańsku zostało otwarte w 2018 roku w budynku B2 kompleksu biurowego BCB Business Park, naprzeciwko terminalu pasażerskiego Portu Lotniczego Gdańsk.

 

Technologia, jakość wykonania, rozwinięte zaplecze techniczne, wykwalifikowani pracownicy to mocne strony Keller Polska. Każdy realizowany projekt rozpatrywany jest indywidualnie pod kątem możliwości zastosowania optymalnej w danych warunkach technologii oraz efektów techniczno-ekonomicznych.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy.

 

Zakres technologii oferowany przez Keller Polska Sp. z o.o. dostosowany jest do zróżnicowanych potrzeb projektu każdego klienta. Proponowane technologie zawierają metody z zakresu: posadowienia bezpośredniego m.in.: dynamiczne zagęszczanie impulsowe IC, kolumny żwirowe, wibroflotację; posadowienia pośredniego m.in.: wgłębne mieszanie gruntu DSM, iniekcja strumieniowa Soilcrete (jet grouting) oraz posadowienia głębokiego: pale przemieszczeniowe (SDP, VDP, prefabrykaty), pale CFA, ściany szczelinowe.

 

Keller Polska Sp. z o.o. kieruje swoją ofertę do projektantów, architektów, klientów firmowych, generalnych wykonawców, firm deweloperskich.

 

Firma Keller Polska Sp. z o.o. proponuje swoim klientom bezpieczne, kompleksowe i innowacyjne rozwiązania. Firma dba o pogłębianie wiedzy geotechnicznej, uczciwość oraz rzetelność w kontaktach z całym otoczeniem biznesowym co potwierdza zadowolenie klientów, pracowników oraz partnerów biznesowych.

 

Zachęcamy do kontaktu z oddziałem w Gdańsku, telefonicznie, mailowo oraz osobiście w siedzibie biura przy ul. Azymutalnej w Gdańsku. Pracownicy firmy z przyjemnością odpowiedzą na wszelkie Państwa pytania.


 Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU KellerGdansk
Geotechnika, pal CFA, Kolumny DSM, pal przemieszczeniowy, PAL SDP, - galeria
Geotechnika, pal CFA, Kolumny DSM, pal przemieszczeniowy, PAL SDP, Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 7)
Poprzednia usługa: Wynajem namiotów imprezowych - ślub, wesele w plenerze   Następna usługa: Firma powstała w 2010 roku wykonuje remonty i wykończenia wnętrz.