AUTO DAVE DAWID PRYWINSKI

AUTO DAVE DAWID PRYWINSKI nr 465990

Lokalizacja: Bydgoszcz (woj. kujawsko-pomorskie)

INFORMACJE
Kontakt
Wyślij e-mail
Bydgoszcz
tel: 604 479 949
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Jak wiadomo auto renomowanej, zagranicznej marki to koszt kilku dziesiątek, a czasem także kilku setek tysięcy złotych! To kosztowny interes, lecz niezłe auto ma dłuższą trwałość oraz doskonale może się sprawdzać przez wiele lat. Co do jego utrzymywania, to już odmienna sprawa, ale ważny też jest komfort jazdy oraz  w przemieszczaniu się, które wynikają z dysponowania swoim autem. Stąd niektórzy wiedzą, że odsprzedanie tego rodzaju samochodów to szansa na doskonałe profity, mimo że zapotrzebowanie na zbyt drogie auta nie jest duże. A zatem jest możność zdobycia samochodu spoza granic kraju, za niewielkie pieniądze, a mowa tutaj o autach po kolizjach. Jeżeli brać pod uwagę skup samochodów - polecamy Wyślij e-mail z Bydgoszczy. Najlepsze ceny i możliwość prędkiego sprzedania każdego auta.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


OPINIE O UŻYTKOWNIKU autodavepl
AUTO DAVE DAWID PRYWINSKI - galeria
AUTO DAVE DAWID PRYWINSKI Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 6)
Poprzednia usługa: Usługi sprzątające   Następna usługa: Oferta pożyczki osobistej