Brak zdjęcia

Korepetycje z języka polskiego nr 466193

Lokalizacja: Łososina Dolna, Tęgoborze, Bilsko, Czchów (woj. małopolskie)

INFORMACJE
Cena
30 / godz.
Kontakt
Kinga D.
Wyślij e-mail
33-314 Łososina Dolna
tel: 509316455
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
Udzielam korepetycji z języka polskiego na poziomie szkoły podstawowej i liceum.
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Udzielam korepetycji z języka polskiego na poziomie szkoły podstawowej i liceum. Przygotowuję do testów i matury. Pomagam ćwiczyć gramatykę i ortografię. Wspieram w nauce tworzenia różnych form pisemnych, przygotowywania do sprawdzianów, a także opanowywania bieżącego materiału w szkole podstawowej czy średniej. Chętnie nauczę interpretować dzieła literackie oraz - wymagając od uczniów aktywności w zajęciach - rozwinąć zdolność twórczego myślenia. Zajmuję się również korygowaniem tekstów. Bardzo serdecznie zapraszam :)Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU KiniaD

Korepetycje z języka polskiego Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 5)
Poprzednia usługa: Szkolenie Microsoft Excel - poziom średniozaawansowany Wrocław !   Następna usługa: Szkolenie Microsoft Excel - poziom zaawansowany Wrocław !