Get - Lead  -  Pozyskiwanie leadów sprzedażowych B2B w Polsce i zagranicą

Get - Lead - Pozyskiwanie leadów sprzedażowych B2B w Polsce i zagranicą nr 466526

Lokalizacja: Wrocław (woj. dolnośląskie)

INFORMACJE
Kontakt
Get-Lead
Wyślij e-mail
Kobierzycka 10
52-315 Wrocław

tel: +48 732 705 320
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-17:00
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Get-Lead to usługa skierowana do firm, które pragną rozszerzyć swoją działalność o eksport. Zespół doświadczonych specjalistów w dziedzinie sprzedaży i pozyskiwaniu klientów, kompleksowo zajmie się generowaniem leadów B2B. Dostęp do dużej ilości baz danych, gwarantuje skuteczne wyszukanie i kontakt z potencjalnym klientem. 

Usługa polega na: 

1) Analizie potencjalnych kierunków eksportowych

2) Przygotowanie bazy potencjalnych klientów zainteresowanych współpracą

3) Nawiązanie kontaktu mailowego z osobami decyzyjnymi oraz przedstawienie oferty

4) Przekazanie szczegółowych informacji na temat potencjalnych klientów oraz przedstawienie efektów naszej pracy.

Usługę Get-Lead charakteryzuje wysoka skuteczność działania. Prowadziliśmy ponad 300 projektów, w ponad 50 krajach. Gwarantujemy stały kontakt i opiekę oraz indywidualne podejście do klienta. Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU get-lead
Get - Lead - Pozyskiwanie leadów sprzedażowych B2B w Polsce i zagranicą - galeria
Get - Lead - Pozyskiwanie leadów sprzedażowych B2B w Polsce i zagranicą Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 4)
Poprzednia usługa: Dieta, zdrowa dieta, dietetyk online, internetowa porada dietetyczna   Następna usługa: Fotościanki, monidła