Brak zdjęcia

Outsourcing Kadry i Płace nr 466906

Lokalizacja: Siedlec Powiat Wrocławski (woj. dolnośląskie)Więcej: Pole Gofowe TOYA

INFORMACJE
Kontakt
ECHO Outsourcing Kadry i Płace
Wyślij e-mail
Siedlec powiat wrocławski
tel: 600 176 516
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 08:00-16:00
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

ECHO Outsourcing Kadry i Płace zapewnia wsparcie oraz profesjonalną obsługę w zakresie administracji kadrowo – płacowej dla małych i średnich placówek medycznych, firm z branży budowlanej, handlowej, usługowej oraz firm zajmujących się produkcją. 

 

W ramach świadczonych usług przejmujemy wszelkie obowiązki związane z obsługą kadrową oraz rozliczaniem płac w Państwa firmie.

Z każdym klientem indywidualnie omawiamy sposób współpracy, dostosowujemy narzędzia szukając jednocześnie rozwiązań prostych i skutecznych. Nie pobieramy opłaty wdrożeniowej natomiast współpraca zaczyna się od bezpłatnego audytu stanu bieżącego,

który ma na celu zapoznanie się ze specyfiką firmy, aktami prawa wewnątrzzakładowego, strukturą zatrudnienia, organizacją pracy.  

Zapraszamy do współpracy 

 Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU elachoma

Outsourcing Kadry i Płace Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 4)
Poprzednia usługa: Naturalna i baśniowa fotografia ślubna, sesje rodzinne, narzeczenskie   Następna usługa: Efekt betonu, tynki dekoracyjne, stiuk, trawertyn, malowanie.