DOPINKI Z WŁOSÓW NATURALNYCH , PERUKI , KSIĘŻYCOWA 3 / 21 , POZNAŃ

DOPINKI Z WŁOSÓW NATURALNYCH , PERUKI , KSIĘŻYCOWA 3 / 21 , POZNAŃ nr 467015

Lokalizacja: Poznan (woj. wielkopolskie)Więcej: Mc donald

INFORMACJE
Użytkownik
DorothySaon ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Kontakt
Salon Dorothy Kosmetyczny
Salon Dorothy
Wyślij e-mail
Księżycowa 3/21
60-281 Poznań

tel: 508337910
salon.dorothy@wp.pl
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
bezpłatna konsultacja 508 377 910
rozwiń
OPIS USŁUGI

Peruki z włosów naturalnych sprzedawane w SALONIE Dorothy to gwarancja zadowolenia, przede wszystkim dzięki zastosowaniu w nich włosów słowiańskich .Ich noszenie dzięki najwyższej jakości wykonania zapewnia naszym klientom komfort i zadowolenie .

Czeka Cię leczenie ? Stracisz czasowo włosy ? M ożesz być piękna nawet podczas choroby !!! wiemy jak ci pomoć , dzięki perukom naturalnym odzyskasz identyczna fryzurę jak przed choroba lub całkowicie zmienisz fryzurę . 
*NAJWYŻSZA JAKOŚĆ NA RYNKU 
*MOŻLIWOŚĆ STRZYŻENIA I FARBOWANIA 
*SZEROKA GAMA ROZMIARÓW JAK I MODELI FRYZUR .
Zapewniamy dyskrecję w specjalnym gabinecie .
Chcesz wiedzieć jak będziesz wyglądać w nowych włosach ? Masz wiele pytań i wątpliwości UMOW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ 508337910 ,POZNAŃ     UL. KSIĘŻYCOWA 3/21 salondorothy.pl , perukidorothy.pl ( UWAGA , drodzy klienci strona perukidorothy.24 , nie jest naszą stroną !!!)
Pozdrawiam 
DOROTA OLEJNICZAK 

 

Łysienie u kobiet może mieć różne przyczyny. Łysienie androgenowe związane z nieprawidłową gospodarką hormonalną występuje rzadziej niż u mężczyzn i pojawia się zazwyczaj po okresie menopauzy. Łysienie androgenowe cechuje utrata włosów w kątach czołowych oraz na szczycie głowy. Za ten rodzaj łysienia mogą odpowiadać także czynniki genetyczne oraz przyjmowane środki antykoncepcyjne.Łysienie androgenowe to inaczej łysienie dziedziczne, które związane jest z naszą genetyką. W dermatologii jest to najczęstsza przyczyna utraty włosów.
Inny rodzaj łysienia występujący u kobiet jest spowodowany utratą żelaza,nerwicą i różnymi zaburzeniami hormonalnymi. Utrata włosów u kobiet pojawia się także w w okresie poporodowym. 

Problem wypadających włosów u mężczyzn jest najczęściej związane złysieniem plackowatym. Nazwa ta pochodzi od charakterystycznych ognisk plackowatych na głowie, które całkowicie są pozbawione włosów.
Każda przyczyna łysienia powinna być zdiagnozowana, bo tylko wówczas możliwe jest skuteczne leczenie tej wstydliwej dla wielu osób dolegliwości.
Łysienie u mężczyzn pojawia się zazwyczaj po 40. roku życia i dotyczy aż 50% mężczyzn rasy białej. Jedną z przyczyn łysienia mężczyzn jest osłabienie mieszków włoskowych, które powoduje także zmniejszenie pigmentacji włosów.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
brak opinii pozytywnych - pokaż wszystkie opinie
DOPINKI Z WŁOSÓW NATURALNYCH , PERUKI , KSIĘŻYCOWA 3 / 21 , POZNAŃ - galeria
DOPINKI Z WŁOSÓW NATURALNYCH , PERUKI , KSIĘŻYCOWA 3 / 21 , POZNAŃ Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 0 na 5 (liczba ocen: 0)
Poprzednia usługa: DANTE COOPERATIVE HELP   Następna usługa: Budowa i wykańczanie wnętrz budynków domów oraz firm