Kancelaria Prawnicza Wiejak i Partnerzy  -  kancelaria prawna

Kancelaria Prawnicza Wiejak i Partnerzy - kancelaria prawna nr 467335

Lokalizacja: Warszawa (woj. mazowieckie)

INFORMACJE
Użytkownik
kancelariawiejak ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Kontakt
Łukasz
Kancelaria Prawnicza Wiejak i Partnerzy
Wyślij e-mail
Puławska 538
02-884 Warszawa

tel: 221255028
https://www.kancelariawiejak.pl
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Wyślij e-mail to biuro skupiające radców prawnych i adwokatów z siedzibą w Warszawie. Nasza misja to profesjonalna reprezentacja i ochrona Twoich interesów. Działamy sprawnie i dynamicznie, w pełni angażując się w powierzone nam sprawy.

CHCEMY SUKCESU NASZYCH KLIENTÓW

Z pasją pomagamy naszym klientom w osiąganiu ich celów, bez względu na to, jak wiele przeszkód napotykają. Wyzwania naszych klientów są naszymi wyzwaniami, a my zrobimy wszystko, aby pomóc im we właściwy sposób osiągnąć najlepszy możliwy rezultat.

W przypadku klientów biznesowych zapewniamy pełne bezpieczeństwo prawne funkcjonowania przedsiębiorstwa oraz zawieranych transakcji. Najważniejsze jest dla nas takie dopasowanie rozwiązań, aby klient jasno widział płynące z nich korzyści. Stale powiększamy wiedzę z zakresu przepisów oraz aspektów prawnych środowiska biznesowego klienta tak aby optymalnie zabezpieczać interesy w dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości.

Przy współpracy z klientami indywidualnymi naszym głównym celem jest poznanie problemu i potrzeb. Utrzymanie udanych i satysfakcjonujących relacji z konsumentami to dewiza naszej kancelarii i absolutna podstawa udanej kooperacji.

KREATYWNOŚĆ I INNOWACYJNOŚĆ

Korzystamy z naszej wiedzy, rygoru intelektualnego i doświadczenia, aby pomagać klientom realizować ich cele. Nasz zespół stale się rozwija i poszerza wiedzę, którą dzielimy się z klientami. Jesteśmy kreatywni i staramy się szukać innowacyjnych rozwiązań trudnych problemów. Dysponujemy najnowszymi narzędziami technologicznymi, dzięki czemu zapewniamy klientom coraz wydajniejszą i skuteczniejszą obsługę.

OBSŁUGA W CAŁYM KRAJU

Chociaż nasza kancelaria prawnicza mieści się w mieście Warszawa, cieszymy się silną obecnością w całej Polsce. Posiadamy rozwiniętą strukturę terenową, dzięki której możemy obsługiwać sprawy w każdym zakątku kraju. Zarówno profesjonalni pełnomocnicy, jak i inspektorzy pozostają stale gotowi do działania.

WSPÓŁPRACA Z PARTNERAMI

Nie bylibyśmy w stanie obsługiwać tak wielu spraw bez pomocy naszych partnerów. Współpracujemy z najlepszymi profesjonalistami i stale powiększamy nasz zespół. O naszym sukcesie decyduje praca wielu osób wykonujących zadania na różnych szczeblach i wierzymy, że finalnie to właśnie ich zaangażowanie jest kluczowe dla utrzymania najwyższej jakości obsługi.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Aby uzyskać więcej informacji na temat naszej kancelarii, skontaktuj się z nami.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU kancelariawiejak
Kancelaria Prawnicza Wiejak i Partnerzy - kancelaria prawna - galeria
Kancelaria Prawnicza Wiejak i Partnerzy - kancelaria prawna Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 4)
Poprzednia usługa: Profesjonalne doczyszczanie posadzek, polerowanie betonu   Następna usługa: KPD Wiejak i Wspólnicy - windykacja