Dieta przy chemioterapii  -  Dbaj o zdrowie

Dieta przy chemioterapii - Dbaj o zdrowie nr 467787

Lokalizacja: Józefosław (woj. mazowieckie)

INFORMACJE
Kontakt
Dbaj o zdrowie
Wyślij e-mail
Cynamonowa 23/2
05-509 Józefosław

Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI
Witryna dbajozdrowie.info zapewnia swoim czytelnikom najaktualniejszych informacji dotyczących ogólno pojętej tematyki zdrowia oraz stylu życia. Propagujemy postawy prozdrowotne i edukujemy w zakresie wyborów, które służą zdrowiu.
 
Można u nas znaleźć artykuły eksperckie kierowane do ludzi chorujących oraz cieszących się zdrowiem, chcących zmienić coś w swoim życiu. Witryna dbajozdrowie.info patronuje również imprezom propagującym wybory prozdrowotne. Wśród kategorii, na które podzieliliśmy dostępne na stronie artykuły znalazły się:
 
rodzina,
dziecko,
kobieta,
senior,
cukrzyca,
serce i onkologia.
Dzięki temu każdy z łatwością znajdzie interesujące go treści.


Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU dbajozdrowie
Dieta przy chemioterapii - Dbaj o zdrowie - galeria
Dieta przy chemioterapii - Dbaj o zdrowie Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 3)
Poprzednia usługa: Układanie glazury, kafelkowanie, remonty, gładzie, malowanie, gipsy   Następna usługa: Trener personalny dieta trening suplementacja online