Poszukujemy osoby do prowadzenia warsztatów o przyrodzie dla dzieci

Poszukujemy osoby do prowadzenia warsztatów o przyrodzie dla dzieci nr 468355

Lokalizacja: Michałowice (woj. mazowieckie)

INFORMACJE
Użytkownik
Pozytywka5 ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Kontakt
Marta Radlicka
Pozytywka
Wyślij e-mail
Ul. Ogrodowa1
05-816 Michałowice

tel: 505479248
tel: 504011855
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
cz: 9:30-11:30
pt: 9:30-11:30
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Poszukujemy kompetentnej, energicznej, otwartej osoby, lubiącej pracę z dziećmi do prowadzenia ciekawych warsztatów dla dzieci wczesnoszkolnych, w ramach zajęć pozaszkolnych. Dzieci przyjeżdżają na wycieczkę, o charakterze edukacji technicznej, są oprowadzane po stolarni, potem odbywa się właśnie taka lekcja o przyrodzie, lesie, drewnie, ekologii- czas trwania lekcji 45 minut. Wykład powinien być "lekki" czasem zabawny, z elementami pokazowymi. Oczekujemy od prowadzącego napisania scenariusza takich warsztatów. Przewidujemy na początek dwa dni w tygodniu w zależności od grupy 45 minut lub 2x po 45 minut. Godziny pracy przedpołudniowe, około godziny 9.30. 10.00. Miejsce- Michałowice koło Warszawy, dojazd 15 minut samochodem z Centrum lub kolejką WKD z Dworca Centralnego.

Jeśli spełniasz nasze oczekiwania, zapraszamy do kontaktu i spotkania. Atrakcyjne wynagrodzenie, umowa o dzieło.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU Pozytywka5
Poszukujemy osoby do prowadzenia warsztatów o przyrodzie dla dzieci - galeria
Poszukujemy osoby do prowadzenia warsztatów o przyrodzie dla dzieci Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 6)
Poprzednia usługa: Peruki syntetyczne i peruki naturalne, ul. Szlak 24 Kraków   Następna usługa: Montaż serwis instalacja ustawianie anten Kielce i okolice najtaniej