Brak zdjęcia

Kancelaria Adwokacka Adwokat Michał Partyka nr 468832

Lokalizacja: Rzeszów (woj. podkarpackie)

INFORMACJE
Kontakt
- -
Kancelaria Adwokacka Adwokat Michał Partyka
Wyślij e-mail
35-303 Rzeszów
tel: +48783781599
tel: -
fax: -
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: 08:00-16:00
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI
Kancelaria adwokacka Michała Partyki specjalizuje się między innymi w pomocy prawnej z zakresu prawa handlowego. Klienci z tego sektora mogą spodziewać się między innymi: nadzoru nad prawidłowością wykonywania zawartych umów, sądowego dochodzenia roszczeń, kompleksowej obsługi prawnej związanej z bieżącą działalnością przedsiębiorstwa, windykacji należności, reprezentacji w postępowaniach dotyczących wpisów do Krajowego Rejestru Sądowego, reprezentacji w postępowaniach sądowych związanych z działalnością spółek prawa handlowego, kompleksowej obsługi prawnej związanej z transformacją spółek oraz kompleksowej obsługi prawnej związanej z likwidacją spółek prawa handlowego.


Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU kancelariapartyky

Kancelaria Adwokacka Adwokat Michał Partyka Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 6)
Poprzednia usługa: Nowa Deska - Drewno Kompozytowe   Następna usługa: ComfortLine Meble na zamówienie, na wymiar