Biuro rachunkowe

Biuro rachunkowe nr 468872

Lokalizacja: Zgierz (woj. łódzkie)

INFORMACJE
Kontakt
Cyrek Finance
Wyślij e-mail
Wschodnia, 29
95-100 Zgierz

tel: +48 42 715 40 59
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: 08:00-16:00
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Cyrek Finance to jednocześnie biuro rachunkowe i kancelaria podatkowo-księgowa. Charakteryzuje się przede wszystkim przygotowaniem merytorycznym i profesjonalizmem swojej kadry. Usługi Cyrek Finance świadczone są kompleksowo. W ich skład wchodzą: całościowa obsługa finansowa, zarządzaniem kadrami i płacami oraz doradztwo finansowe i podatkowe. Oferta skierowana jest zarówno do firm wymagających kompleksowej obsługi księgowości, jak i do spółek z ograniczoną odpowiedzialnością i spółek akcyjnych. Usługi świadczone przez Cyrek Finance są szerokie, przez co kompetencje firmy wybiegają poza kompetencje zwykłego biura rachunkowego. Na co dzień podejmowana jest współpraca z kancelariami notarialnymi, prawnymi oraz biegłymi rewidentami. Celem Cyrek Finance jest maksymalizacja korzyści klienta dzięki wspólnej współpracy. Biuro cechuje się: profesjonalizmem, terminowością, dostępnością informacji, rzetelną analizą danych, ochroną informacji i bezpieczeństwem danych oraz wysoką jakością obsługi. Działalność Cyrek Finance objęta jest pełną ochroną ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej. Najwięcej zadowolonych klientów tej kancelarii podatkowo-księgowej można znaleźć na terenie województwa łódzkiego (Łódź, Zgierz, Aleksandrów Łódzki), ale biuro świadczy także usługi mobilne. Klient traktowany jest zawsze indywidualnie. Istnieje możliwość dopasowania najkorzystniejszej formy dostarczania dokumentów pod wymogi klienta. Cyrek Finance poza księgowością zajmuje się także doradztwem i reprezentacją firmy zarówno przed urzędem skarbowym, jak i przed ZUS-em.

 


Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU cyrekfinance
Biuro rachunkowe - galeria
Biuro rachunkowe Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 5)
Poprzednia usługa: Kosztorysowanie   Następna usługa: Badania psychologiczne kierowców