Studio Fotograficzno  -  Reklamowe Arkadia

Studio Fotograficzno - Reklamowe Arkadia nr 469161

Lokalizacja: Katowice (woj. śląskie)Więcej: Naprzeciwko Urzędu Miasta w budynku PSS Społem

INFORMACJE
Cena
18 / zestaw
Kontakt
Studio Fotograficzno-Projektowe Arkadia
Wyślij e-mail
Rynek 12/204
40-954 Katowice

tel: 503 597 473
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn: 7:30-17:00
wt: 7:30-15:30
śr: 7:30-15:30
cz: 7:30-15:30
pt: 7:30-15:30
zdjęcia w 5 minut
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Jesteśmy profesjonalnym zakładem fotograficznym wykonującym zdjęcia spełniające wszystkie wymogi, które bez zastrzeżeń akceptowane są w Urzędzie Miasta Katowice, jak i innych urzędach państwowych. Znajdujemy się naprzeciwko Urzędu Miasta Katowice, w budynku PSS Społem- Zenit. W naszym punkcie fotograficznym możecie Państwo wniosek o dowód wypełnić na miejscu, w trakcie oczekiwania na wydruk zdjęcia. Robimy profesjonalne biometryczne zdjęcia w 5 minut, proponujemy konkurencyjne ceny uzależnione od ilości wydrukowanych sztuk, ceny zaczynają się od 18 złotych. Delikatny retusz oraz kopia elektroniczna gratis.

Zdjęcia do wszelkiego rodzaju dokumentów: dowód osobisty,  paszport, prawo jazdy, wiza, wiza USA, dyplom, legitymacja, książeczka wojskowa i inne. Wszystkie zdjęcia wykonujemy według aktualnych wymagań urzędów i szkół. Zdjęcia przygotowujemy w odpowiednich wymiarach i formatach. Wykonujemy zdjęcia do wszelkiego rodzaju dokumentów - każdy format do zrealizowania. Możliwość wprowadzenia korekt od ręki, gwarantuje, że zdjęcia będą nie tylko poprawnie przygotowane, ale też będziecie Państwo zadowoleni z efektu estetycznego zdjęcia, a ich trwałość wyniesie wiele lat.

SZYBKO, TANIO, PERFEKCYJNIE

 Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU fotoarkadia
Studio Fotograficzno - Reklamowe Arkadia - galeria
Studio Fotograficzno - Reklamowe Arkadia Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 7)
Poprzednia usługa: Dostawca sprzętu IT - naprawa oraz serwis komputerów, laptopów, tel   Następna usługa: Wczasy w Rewalu nad morzem od 30 zł / os.!