Tłumaczenie streszczeń prac dyplomowych na język angielski

Tłumaczenie streszczeń prac dyplomowych na język angielski nr 469295

Lokalizacja: cała Polska

INFORMACJE
Cena
20 / strona
Kontakt
Krystian
Porta Lingua
Wyślij e-mail
tel: 509049558
www.portalingua.pl
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn: 8:00-22:00
wt: 10:00-18:00
śr: 10:00-18:00
cz: 10:00-18:00
pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Tłumaczenia streszczeń prac licencjackich i magisterskich na język angielski (oraz wiele innych rodzajów tłumaczeń)

Magister anglistyki ze specjalizacją translatoryczną oferuje tłumaczenia streszczeń prac licencjackich , magisterskich oraz inżynierskich na język angielski. Doświadczenie w branży tłumaczeń gromadziłem poprzez współpracę z biurami tłumaczeń oraz klientami indywidualnymi.

W skład mojej oferty wchodzą także tłumaczenia ogólne oraz specjalistyczne w parze językowej angielski-polski w określonych poniżej dziedzinach.

Tłumaczenia ogólne - obejmują teksty o tematyce ogólnej, takie jak CV, listy motywacyjne, prace dyplomowe, streszczenia prac licencjackich, magisterskich i inżynierskich, listy, artykuły, sprawozdania itp.

Tłumaczenia specjalistyczne dotyczą dokumentów z fachową terminologią. Moja oferta obejmuje przede wszystkim teksty biznesowe, na przykład z dziedziny marketingu, zarządzania i finansów oraz techniczne, z takich branż jak elektryka, transport i logistyka, budownictwo, kolejnictwo czy też instrukcje różne rodzaju urządzeń.

Każde tłumaczenie wyceniam indywidualnie, stawki zaczynają się już od 20 zł za 1800 znaków ze spacjami (1 strona rozliczeniowa). W przypadku tłumaczeń streszczeń, cena za stronę wynosi w większości przypadków od 20 do 25 złotych.

W swojej pracy posługuję się oprogramowaniem wspierającym tłumaczenie (CAT), które zapewnia spójność terminologiczną i najwyższą jakość przekładu. Prowadzę własną działalność gospodarczą, wystawiam rachunki i faktury bez VAT.

W celu przesłania zapytania dotyczącego tłumaczenia streszczeń prac dyplomowych lub innych tekstów, zapraszam do kontaktu za pośrednictwem Wyślij e-mail lub podanego wyżej numeru telefonu. Po przesłaniu tekstów otrzymają Państwo bezpłatną wycenę.

Więcej informacji na temat pisania i tłumaczenia streszczeń prac dyplomowych znajdą Państwo na stronie: Wyślij e-mail

 Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU portalingua
Tłumaczenie streszczeń prac dyplomowych na język angielski - galeria
Tłumaczenie streszczeń prac dyplomowych na język angielski Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 5)
Poprzednia usługa: Komora do wygrzewania części polimerowych   Następna usługa: Transport