Programowanie systemów IT

Programowanie systemów IT nr 469351

Lokalizacja: Łódź (woj. łódzkie)

INFORMACJE
Kontakt
Tadeusz Marciniak
Agat IT S.A.
Wyślij e-mail
Zawiszy Czarnego 10
91-829 Łódź

tel: 601 650 500
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: 8:00-16:00
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Oferujemy usługi specjalistyczne w zakresie programowania IT, systemów automatyki w różnych branżach. Świadczymy doradztwo z zakresu projektowania oprogramowania zgodnie z najnowszymi wytycznymi europejskimi i światowymi. Oferujemy również wdrażanie oprogramowania dedykowanego dla firm w różnych branżach - głównie logistyce. Głównym atutem naszej działalności jest praca zgodnie z najnowszymi trendami, do których dostosowujemy swoje rozwiązania programistyczne. Ponadto szeroka oferta pracy na różnych urządzeniach rozwija nasze możliwości. Naszą codziennością jest wdrażanie poprawek do skutku - czyli pełnego zadowolenia i realizacji założonych celów funkcjonalnych. Prowadzimy usługi dla dużych firm i korporacji, a także dla niewielkich przedsiębiorstw potrzebujących rozwiązań dedykowanych. Osobną usługą są poprawki oraz serwis wdrożeniowy. Zawdzięczamy to korzystaniu z zaawansowanej technologii, jak dogłębnym rozmowom z klientami.

Zapraszamy na stronę internetową:

http://www.agatit.pl/

 

 Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


OPINIE O UŻYTKOWNIKU Tadeusz135agat
Programowanie systemów IT - galeria
Programowanie systemów IT Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 4)
Poprzednia usługa: Agencja opiekunek - troskliwe oko   Następna usługa: Prace wykończeniowe, ziemne, rozbiórkowe, tereny zielone:koszenie itd.