Piaskowanie, sodowanie, cynkowanie, czyszczenie suchym lodem

Piaskowanie, sodowanie, cynkowanie, czyszczenie suchym lodem nr 469693

Lokalizacja: cała Polska

INFORMACJE
Cena
90 / sztuka Rabat 10% tylko dla klientów z Favore.pl
Użytkownik
PMC2017 ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Kontakt
Michał Cieliński
PMC
Wyślij e-mail
Jaroszewo 65
88-400 Żnin

tel: 605661132
www.nowoczesne-piaskowanie.pl
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat (otrzymasz rabat 10%)
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
Cała Polska
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

->Oferujemy piaskowanie, sodowanie:

-czyszczenie drewna, renowacja domów z drewna oraz elementów drewnianych,

-czyszczenie elementów stalowych, statków, karoserii starych samochodów, grzejników, felg, itp.,

-czyszczenie aluminium,

- czyszczenie jachtów (usuwanie farby anty porostowej),

- czyszczenie kamienia, 

- czyszczenie cegły elewacji, piwnic, murów.

Pracujemy na profesjonalnym mobilnym sprzęcie.

Dojeżdżamy do klienta nie korzystam z zasilania inwestora. Podejmujemy wszystkie prace.

->Mamy w swojej ofercie również cynkowanie natryskowe.

Natryskane cieplnie ochronne powłoki z cynku, aluminium lub stopu cynku i aluminium, w połączeniu z odpowiednim zestawem malarskim, stanowią najtrwalsze ze znanych obecnie zabezpieczeń konstrukcji stalowych przed korozją atmosferyczną i wodną. Trwałość ich, w zależności od nałożonej grubości, wynosi od 20 do 50 lat.

Szorstka powierzchnia powłoki metalowej po natrysku oraz jej porowatość sprawiają, że jest ona bardzo dobrym podłożem pod powłokę malarską. Farba głęboko wnika w pory powłoki i impregnuje ją zwiększając synergiczne oddziaływanie ochronne zestawu metalizacyjno - malarskiego. Również ze względów estetycznych zaleca się malowanie powłok metalizacyjnych, gdyż w przeciwnym wypadku szybko ulegają one zabrudzeniu.

Technologia metalizacji natryskowej cynkiem lub aluminium umożliwia nałożenie powłok ochronnych na konstrukcje już zmontowane, oraz na elementy, które ze względu na swoje gabaryty nie mogą być cynkowane ogniowo czy galwanicznie. Cynkowanie i aluminiowanie natryskowe nie wprowadza też takich naprężeń cieplnych jak przy cynkowaniu ogniowym.

Przykłady zastosowań metalizacji natryskowej cynkiem i aluminium:

- stalowe konstrukcje komunalne i wodne: mosty, wiadukty, maszty, wieże ciśnień, zbiorniki na wodę, zapory wodne, zasuwy, rurociągi, słupy energetyczne, konstrukcje hal fabrycznych itp.,

- kadłuby statków, wieże wiertnicze, wieże elektrowni wiatrowych,

- ramy nośne samochodów ciężarowych i wagonów kolejowych,

- rurociągi na SO2 w fabrykach kwasu siarkowego, zbiorniki na chemikalia i produkty naftowe, zbiorniki oleju transformatorowego w elektrowniach,

- dna sitowe wymienników ciepła, płaszcze wielkich pieców, wózki do gaszenia koksu i odpustnice gazów koksowniczych, stalowe kominy i kanały spalin,

- dyfuzory cukrownicze itp.

->Czyszczenie suchym lodem.

Technologia czyszczenia suchym lodem jest wykorzystywana od wielu lat bez użycia chemii, rozpuszczalników, detergentów. Technologia   wykorzystywana jest wszędzie tam, gdzie nie można używać do czyszczenia materiałów ściernych, które mogą uszkodzić powierzchnią oraz środków chemicznych. Technologia czyszczenia strumieniowego sprawdza się doskonale w przemyśle przetwórczym oraz odlewniczym. Dzięki nowatorskiej technologii czyszczenia  minimalizuje się przestoje taśm produkcyjnych lub przestoje maszyn, a to generuje oszczędności. Skrócony czas przestoju oraz brak zanieczyszczeń sprawia, że oszczędności liczone są w ciągu roku w milionach złotych. Innym atutem technologii czyszczenia strumieniowego jest brak zarysowań powierzchni oczyszczanej. Pęknięć delikatnych powierzchni maszyn, na których zanieczyszczenia są zamrażane, a nie rozpuszczane rozpuszczalnikami. Jest to istotna zaleta, ponieważ niektóre części maszyn lub taśm produkcyjnych są wrażliwe na środki żrące używane podczas tradycyjnego czyszczenia.

Technologia czyszczenia wykonywana granulatem suchego lodu to efektywny i ekonomiczny sposób przyspieszający proces oczyszczania. Czyszczenie strumieniowe suchym lodem jest przemysłową technologią czyszczenia, w której wykorzystuje się granulat suchego lodu fi 3 mm jako medium czyszczące. Cząsteczki suchego lodu sublimując, po zderzeniu z oczyszczaną powierzchnią nie powodują powstawania wtórnych odpadów, dzięki czemu nie trzeba ich utylizować. Strumieniowe czyszczenie suchym lodem znajduje zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu.

Technologia czyszczenia suchym lodem jest szybka i bardzo skuteczna. Pozwala ona na redukcję przestoju maszyn poprzez szybkość wykonywanego czyszczenia. Przystępując do czyszczenia urządzeń i maszyn nie trzeba ich demontować, a nawet w niektórych przypadkach mogą one dalej pracować. Czyszczenie suchym lodem jest technologią przyjazną dla środowiska naturalnego. W trakcie czyszczenia suchym lodem nie używa środków chemicznych, rozpuszczalników, detergentów itp.

Technologia czyszczenia suchym lodem stosowana jest w takich branżach jak:

​- energetyka,

- przemysł drukarski, drzewny, elektryczny, gumowy, lotniczy, motoryzacyjnych odlewniczy,

- przetwórstwie plastiku,

- renowacji po pożarach, zabytków.


Czyścimy mobilnie.

Zapraszamy do kontaktu.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


RABATY
Rabat 10 %
Tylko dla klientów z Favore.plPowołaj się na Favore. pl, otrzymasz rabat!
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU PMC2017
Piaskowanie, sodowanie, cynkowanie, czyszczenie suchym lodem - galeria
Piaskowanie, sodowanie, cynkowanie, czyszczenie suchym lodem Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 7)
Poprzednia usługa: LUPUS Producent Mebli - wyposażenie hotelowe   Następna usługa: Spawalnicze , ślusarskie