Brak zdjęcia

Gabinet stomatologiczny M - Dent nr 470137

Lokalizacja: Poznań (woj. wielkopolskie)

INFORMACJE
Kontakt
- -
Gabinet stomatologiczny M-Dent
Wyślij e-mail
60-162 Poznań
tel: +48618680221
tel: -
fax: -
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: 10:00-19:00
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI
Gabinet stomatologiczny M - Dent w Poznaniu oferuje leczenie stomatologiczne w pełnym zakresie, przy użyciu nowoczesnego sprzętu. W Naszym gabinecie pracują wyłącznie doświadczeni stomatolodzy, którzy posiadają kompetencje do wykonywania poszczególnych zabiegów stomatologicznych u dzieci i u dorosłych. Leczenie każdorazowo dopasowujemy indywidualnie do pacjenta. Po wstępnej konsultacji pacjent zostaje poinformowany o toku leczenia. Wzbudzamy zaufanie, jesteśmy kompetentni oraz dążymy do tego, aby ciągle podnosić swoje umiejętności. Dlatego cieszymy się dużym uznaniem wśród Poznaniaków. Inwestujemy w dobre imię zakładu stomatologicznego M - Dent.


Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU emdenty

Gabinet stomatologiczny M - Dent Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 6)
Poprzednia usługa: Zarządzanie najmem Estate Center   Następna usługa: Medycyna Estetyczna dr. Jerzy Lubikowski