Testy na nietolerancje pokarmowe Food Detective Rzeszów

Testy na nietolerancje pokarmowe Food Detective Rzeszów nr 470341

Lokalizacja: Rzeszów (woj. podkarpackie)

INFORMACJE
Cena
399 / sztuka
Kontakt
Helena Dziama
Salus
Wyślij e-mail
Strzelnicza 1
35-103 Rzeszów

tel: 793958359
tel: 178530632
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: 10:00-17:00
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Masz wzdęcia po jedzeniu?

Czujesz zmęczenie w niektórych porach dnia?

Czy masz bóle głowy bez poznanego powodu?

To wszystko mogą być objawy nietolerancji pokarmowej, możesz należeć do milionów osób, które na nią cierpią gdyż szacuje się że prawie połowa populacji odczuwa jej skutki

 

Przyczyny powstawania nietolerancji pokarmowej nie są do końca znane, możliwe jest powiązanie jej wraz z między innymi: zanieczyszczonym środowiskiem , osłabioną florą bakteryjną jelit i obniżoną ilością enzymów, pasożytami lub nieodpowiednią dietą i używkami.

Organizm w reakcji systemu immunologicznego nadprodukuje przeciwciała klasy IgG przeciwko nietolerowanym pokarmom w celu zredukowania szkodliwych antygenów przedostających się z jelit do krwioobiegu razem z pokarmem. W przypadku przeciążenia układu odpornościowego kompleksy immunologiczne gromadzą się w tkankach co powoduje ich dysfunkcje i uszkodzenia a tym samym różnorakie choroby i dolegliwości.

 

Zapraszamy do kontaktu w celu dowiedzenia się jak można przygotować się do badania.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU Salus321
Test Food Detective - Testy na nietolerancje pokarmowe Food Detective Rzeszów
Testy na nietolerancje pokarmowe Food Detective Rzeszów Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 6)
Poprzednia usługa: Sklep meblowy, producent mebli   Następna usługa: Badanie, analiza żywej kropli krwi Rzeszów