Brak zdjęcia

Kancelaria Adwokacka Joanna Łukasińska nr 470821

Lokalizacja: Gdańsk (woj. pomorskie)

INFORMACJE
Kontakt
- -
Kancelaria Adwokacka Joanna Łukasińska
Wyślij e-mail
80-254 Gdańsk
tel: 664 322 069
tel: -
fax: -
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: -
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI
Prawo handlowe i prawo gospodarcze to dziedziny prawa, które reprezentowane są w kancelarii adwokackiej Joanny Łukasińskiej. Sprawy w ich zakresie, jakich podejmuje się adwokat to: zakładanie i rejestracja spółek prawa handlowego, fundacji i stowarzyszeń wraz z bieżącą obsługą prawną, dokonywanie i rejestracja zmian w KRS, przekształcanie, rozwiązanie i likwidacja spółek, fundacji i stowarzyszeń, reprezentacja spółek w procesach sądowych, administracyjnych i sądowo - administracyjnych we wszystkich instancjach, sporządzanie i opiniowanie umów, regulaminów i statutów, windykacja należności. Już na pierwszym spotkaniu klienci dowiadują się, w jaki sposób będą reprezentowani.


Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU adwokatlukasinsw

Kancelaria Adwokacka Joanna Łukasińska Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 7)
Poprzednia usługa: Fabryka maszyn pralniczych PRAMAZUT   Następna usługa: Unique Boutique