Instytucja szkoleniowa

Instytucja szkoleniowa nr 471029

Lokalizacja: Poznań (woj. wielkopolskie)

INFORMACJE
Użytkownik
ckconsulting ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Wyświetl wizytówkę
Kontakt
CKconsulting
Wyślij e-mail
Żytnia 18
61-625 Poznań

tel: 661949909
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 12:00-20:00
OPIS USŁUGI

Firma CK Consulting powstała w 2007 roku.  Posiadamy bogate doświadczenie w zakresie szkoleń zarówno biznesowych jak i osobistych, zarządzania, planowania, strategii oraz marketingu. Tym co nas wyróżnia jest zupełnie inny sposób prowadzenia szkoleń, wprowadzenie nowatorskich narzędzi oraz zrozumienie problemów jakie napotkać można dzisiaj w biznesie jak i w życiu osobistym.

Każdy z naszych klientów traktowany jest przez nas indywidualnie i kompleksowo, rzetelne i profesjonalne podejście do każdego zagadnienia gwarantuje wysoką jakość wykonywanych przez nas usług.

Adresatami naszej oferty są zarówno klienci indywidualni jak i korporacyjni, firmy komercyjne, administracja publiczna oraz organizacje pozarządowe.

CK Consulting (statut centrum szkoleniowego) ma status niepublicznej placówki kształcenia ustawicznego, wpisana jest do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (RIS).

Prowadzimy jedyne w Polsce zawodowe kursy Kosmoenergetyki i Hutty, dające nowe kompetencje zawodowe, które są potwierdzone zaświadczeniem placówki oświatowej – zaświadczenie na mocy Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18 sierpnia 2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych.

Każdy uczestnik kończąc kurs i zdając egzamin (regulamin egzaminu) otrzymuje dokumenty potwierdzające zdobyte umiejętności i kwalifikacje. Wystawiane przez nas dokumenty i zaświadczenia, honorowane są w państwach członkowskich UE/EFTA.

Jesteśmy dla Was!

Po więcej informacji zapraszamy serdecznie do kontaktu telefonicznego lub mailowego.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Instytucja szkoleniowa - galeria
Instytucja szkoleniowa Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 0 na 5 (liczba ocen: 0)
Poprzednia usługa: SYNERGIA Usługi BHP   Następna usługa: Malowanie, odświeżanie