RĘBAK DO GAŁĘZI, rozdrabniacz  -  wynajem, usługi. Wypożyczalnia Opole

RĘBAK DO GAŁĘZI, rozdrabniacz - wynajem, usługi. Wypożyczalnia Opole nr 471262

Lokalizacja: Opole, Olesno, Kluczbork, Częstochowa, Wrocław (woj. opolskie)

INFORMACJE
Cena
90 / godz. Rabat 5% tylko dla klientów z Favore.pl
Użytkownik
floranet ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Kontakt
Krzysztof Kiszel
Działalność rolnicza
Wyślij e-mail
Starowiejska
46-300 Stare Olesno

tel: 518181690
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat (otrzymasz rabat 5%)
Strona WWW
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Firma nasza oferuje usługi ogrodnicze w zakresie:
- Wycinka drzew, krzewów zarośli i samosiejek, przycinanie drzew
- Koszenie nieużytków
- Sprzątanie działek
Profesjonalnie zajmujemy się utrzymaniem porządku na działkach, koszeniem trawy, itp. Zapraszamy do współpracy Ogrody Działkowe, firmy i osoby prywatne. Możliwość długotrwałej współpracy i uzyskania korzystnych rabatów.
Obsługujemy całe woj. opolskie, śląskie, łódzkie, dolnośląskie, wielkopolskie, do ok. 150 km od Olesna !

OFERUJEMY W TYM OGŁOSZENIU:
Wynajem rębaka - najtaniej i najszybciej - mamy wolne terminy.
2 różne profesjonalne maszyny do wyboru, bardzo wydajne. Hydrauliczny system załadunku. Proszę o kontakt telefoniczny

Cena wynajmu od 90 zł (cena z Vat-em!)

WYNAJEM-wypożyczenie profesjonalnego włoskiego rozdrabniacza-rębaka gałęzi Negri R185 z mocnym silnikiem benzynowym Honda GX660 21.5KM (zdjęcia 5-8):
- 90 zł/godzinę pracy maszyny - wraz z obsługującym operatorem
- 300 zł/dobę - maszyna wraz z przyczepką transportową - bez operatora (+kaucja zwrotna 500 zł, oddawana po zwróceniu maszyny w stanie zatankowanym)
Wydajność: 10-15 metrów sześciennych gałęzi na godzinę pracy. Wielkość otworu załadunkowego aż 70x70 cm+hydrauliczna rolka wciągająca 16x20cm. Maszyna posiada kombinowany układ tnący - 2 noże, 10 bijaków i 1 przeciwostrze stałe.
Waga zestawu (maszyna z przyczepką) : 440 kg

WYNAJEM-wypożyczenie profesjonalnego włoskiego rozdrabniacza-rębaka gałęzi Negri R240 z bardzo mocnym silnikiem benzynowym Kohler-Lombardini CH752 27KM (zdjęcia 1-4):
- 120 zł/godzinę pracy maszyny - wraz z operatorem
- 450 zł/dobę - bez operatora (+kaucja zwrotna 500 zł, oddawana po zwróceniu maszyny w stanie zatankowanym)

Wydajność: 20-25 metrów sześciennych gałęzi na godzinę pracy
Wielkość otworu załadunkowego aż 72x70 cm+hydrauliczna rolka wciągająca 28.6x20cm. Maszyna wyposażona w mechanizm bębnowy i kombinowany układ tnący z 33 odwracalnymi bijakami o żywotności 400 motogodzin + 12 zębów sztywnych. Rozdrabnianie praktycznie każdego materiału drzewnego zarówno o żywicznej jak i włóknistej strukturze, krzewy, drzewa liściaste oraz iglaste to żaden problem.
Waga maszyny : 450 kg
Łatwy do przemieszczania POTWÓR !

Dowóz do Opola i całego województwa Naszym transportem lub osobiście można podjechać po rębak do miejsca wynajmu-maszyna posiada standardowy zaczep kulowy do samochodu. Proszę o kontakt telefoniczny po godzinie 17, lub poprzez OLX o każdej porze. Na pewno dojdziemy do porozumienia i szybko wykonamy pracę, by każdy był zadowolony. Zapraszam również do moich pozostałych ogłoszeń.

Wynajęcie maszyny z operatorem - 90 zł za godzinę pracy - rębak obsługuje osoba która przywozi urządzenie. Plus dojazd 75gr/km - liczone w każdą stronę. Innych kosztów nie ma. Nie płaci się za paliwo spalane przez maszynę i pracę operatora.

1) Oferuję zrębkowanie i rozdrabnianie gałęzi profesjonalnym włoskim rębakiem do gałęzi Negri R185, napędzanym spalinowym silnikiem o dużej mocy 21KM, z wbudowanym hydraulicznym regulowanym podajnikiem, samoczynnie wciągającym materiał i systemem Nostress, dzięki któremu proces podawania gałęzi jest w pełni zautomatyzowany. Wielkość otworu załadunkowego aż 70x70 cm. Maszyna bardzo wydajna, bez problemu zrębkuje gałęzie, odpady drewniane i zrzyny tartaczne o średnicy do ok. 10 cm. Większe tnę raczej piłą na klocki - jest to gratis, w cenie usługi wynajęcia rębaka.

Nie musisz już wywozić gałęzi lub palić na łąkach , wystarczy je zezrąbkować! Bardzo dobre paliwo dla piecy z podajnikami ślimakowymi.
UWAGA - Ani na terenie ogródków działkowych, ani w ogródkach prywatnych domów nie można palić odpadów zielonych - Straż Miejska nałoży karę do 500 zł

Usługa polega na wynajęciu maszyny z operatorem - cena zrębkowania to 90 zł za godzinę pracy maszyny - rębak obsługuje osoba która przywozi urządzenie. Plus dojazd 75gr/km - liczone w każdą stronę. Innych kosztów nie ma. Nie płaci się za paliwo spalane przez maszynę i pracę operatora. Można pomagać donosić gałęzie do rębaka, by cały proces przebiegał sprawniej. Urządzenie ma swoją przyczepkę, na której jest transportowane, dzięki czemu nie ma problemu z dowozem maszyny pod wskazany adres czy miejsce docelowe. Minimum logistyczne - wynajem na 2 godziny pracy.

Zniżki przy większej ilości gałęzi, zrzyn, drewna do zrębkowania :
powyżej 8 godzin pracy - każda kolejna godzina usługi tylko 80 zł! Zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego celem zarezerwowania terminu prac.

Główne zalety modelu R185BHHP13AERIN:
- Profesjonalny silnik Honda V-Twin GX660 21KM z rozruchem elektrycznym;
- Podajnik hydrauliczny z regulacją prędkości i kierunku posuwu;
- System Nostress, dzięki któremu proces podawania gałęzi jest w pełni zautomatyzowany
- Kombinowany układ tnący - 2 noże, 10 bijaków i 1 przeciwostrze stałe;
- Komin wyrzutowy z pionową i poziomą regulacją wyrzutu;

Model Negri R185 jako jedyna maszyna na polskim rynku wyposażona jest w kalibrator zrębki (różne sita), rębak w zależności od potrzeb umożliwia uzyskanie zrębki o zróżnicowanej średnicy - od 2-4 cm aż do drobniutkiej - do 0,5 cm. Dzięki temu rozdrabniacz może być wykorzystany do kotłów z podajnikiem, jako dekoracja ogrodów, oraz do produkcji zrębki do peletowania. Zrębka z tego rębaka bębnowego z sitami do regulacji frakcji jest regularna.

Wydajność 10-15 metrów sześciennych na godzinę. Rębak typowo do rozdrabniania gałęzi, do produkcji zrębki energetycznej na cele opałowe - do kotłów z podajnikiem oraz do zastosowań jej w celach dekoracyjnych jako ściółka w ogrodach. Tworzona zrębka jest regularna.

Główne zalety profesjonalnego, włoskiego rozdrabniacza do gałęzi i biomasy NEGRI R240:
- Amerykański, dwucylindrowy silnik KOHLER CH752 o mocy 27 koni mechanicznych do zastosowań przemysłowych. Bezwysiłkowy rozruch zapewnia dedykowany rozrusznik elektryczny
- Sprzęgło hydrokinetyczne klasy przemysłowej, włoskiej marki Westcar
- Rozdrabnianie praktycznie każdego materiału drzewnego zarówno o żywicznej jak i włóknistej strukturze (krzewy, lipa, drzewa iglaste, deski paletowe, odpady organiczne, itp.) to żaden problem dzięki zastosowaniu bębnowego mechanizmu rozdrabniającego. Zamontowane na bębnie 33 obracalne, wahliwe noże bijakowe o grubości 12mm wykonano z wysokogatunkowej stali narzędziowej, co w efekcie przekłada się na niezwykle wysoką żywotność bijaków (w sumie około 600 motogodzin). Skuteczne rozdrabnianie materiału wspomaga 12 zębów sztywnych, zamontowanych obwodowo na bębnie;
- Podajnik hydrauliczny z płynną regulacją prędkości i kierunku obrotu i systemem Nostress, który na bieżąco kontroluje ilość materiału podawanego do komory załadowczej, dopasowując prędkość podajnika hydraulicznego do ilości wkładanego materiału. Gdy operator włoży za dużo drzewa, system Nostress zatrzyma pracę podajnika a następnie wznowi ją po kompletnym opróżnieniu komory wirnika z nożami i bijakami. Napęd podajnika wspomagany jest pompą Hydro-Gear - największego na świecie, amerykańskiego producenta pomp i przekładni hydrostatycznych do zastosowań profesjonalnych;
- System homologacji z zaczepem kulowym umożliwia wygodne transportowanie rozdrabniacza NEGRI R240 po drogach publicznych z prędkością maksymalną do 100km/h;
- System napędu bijaków z podwójnym przełożeniem pasowym (paski marki Continental) jest gwarancją maksymalnego bezpieczeństwa pracy po stronie operatora nawet w sytuacji, gdy przypadkowo włożony zostanie materiał o średnicy przekraczającej dopuszczalne 90mm

Posiadam też w sprzedaży drewno olchowe - idealne do wędzenia, a także jako drewno kominkowe.
Cena gotowego - pociętego na kawałki ok 25-30 cm drewna olchy:
- duży worek 50 kg 60x105 cm - 25zł

Ponadto oferuję:
- koszenie nieużytków i zarośli profesjonalną kosą spalinową.
- karczowanie działki - drobnych drzew do 50 cm średnicy piłą spalinową
- oczyszczanie działek z drzew, samosiejek, i zarośli
- usuwanie krzaków typu żywopłot, thuja, itp.
- zrębkowanie gałęzi i krzaków profesjonalnym rębakiem 22 i 27 KM
- wynajem łuparki do drewna (nacisk 5 ton)
- wynajem agregata elektrycznego
- cięcie i łupanie drewna

Wycinanie drzew, krzewów, samosiewów, praca rębakiem.
Przetwarzamy odpady drzewne w opał.
Prace w ogrodzie wykonujemy solidnie, dokładnie i TANIO

Oferujemy również kompleksowe usługi w zakresie:
- wycinania drzew, samosiejek, zakrzaczeń,
- zrębkowania gałęzi,
- mielenie gałęzi,
- mielenie drewna, desek i obrzynek w zakładach stolarskich, zrzyn sosnowych i dębowych na wiórki i trociny do kotłów z podajnikiem (np. Hajnówka)
- koszenie nieużytków kosą spalinową
- cięcie, łupanie i układanie drewna
- inne usługi ogrodniczeZapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

RABATY
Rabat 5 %
Tylko dla klientów z Favore.plPowołaj się na Favore. pl, otrzymasz rabat!
INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
RĘBAK DO GAŁĘZI, rozdrabniacz - wynajem, usługi. Wypożyczalnia Opole - galeria
RĘBAK DO GAŁĘZI, rozdrabniacz - wynajem, usługi. Wypożyczalnia Opole Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 6)
Poprzednia usługa: Montaż paneli i płytek winylowych LVT / układanie paneli winylowych   Następna usługa: Zamet Polska