Ubezpieczenia bielsko, ubezpieczenie domu, ubezpieczenia mieszkania

Ubezpieczenia bielsko, ubezpieczenie domu, ubezpieczenia mieszkania nr 471524

Lokalizacja: Bielsko Biala (woj. śląskie)Więcej: W budynku BDM, szary budynek (obok czerwonego)

INFORMACJE
Kontakt
Barbara Hryculak
Inkon Ubezpieczenia
Wyślij e-mail
Stojalowskiego 27
43-300 Bielsko Biała

tel: 33124493
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: 8:00-16:00
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Ubezpieczenie OC/AC Bielsko -  Biała Multiagencja +27 Firm,  +zniżki 70%

Jesteśmy Multiagencją Ubezpieczeniową  INKON z Bielska - Białej. Doradzamy w wyborze najtańszego ubezpieczenia OC, szukamy ofert dla Ciebie w 25 Towarzystwach Ubezpieczeniowych. Obowiązkowe ubezpieczenie samochodu nie musi być drogie - zalecamy, aby przed wykupieniem ubezpieczenia OC na kolejny rok skontaktować się z naszą Multiagencją - sprawdzimy czy otrzymali Państwo najtańszą ofertę na rynku.

Oferujemy zniżki do 70% za bezszkodowy przebieg ubezpieczenia, doradzamy w jaki sposób powiększyć aktualne zniżki (np. okresowa dodatkowa zniżka promocyjna, zniżka dyrektorska, zniżka marketingowa, zniżka specjalna).
Zajmiemy się wszelkimi formalnościami - zgłosimy odpowiednie wypowiedzenie ubezpieczenia OC do właściwego towarzystwa, przekażemy niezbędne dokumenty. Za nasze usługi nie pobieramy żadnych opłat od klienta.

ubezpieczeniach AC (Autocasco) uzyskujemy dla klienta najkorzystniejsze warunki - negocjujemy dla klienta z Towarzystwem.
Przenosimy zniżki za bezszkodowość z ubezpieczenia OC do ubezpieczenia AC, np. jeżeli klient posiada 60% zniżek w OC otrzyma u nas 60% zniżek w AC.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU inkonubezpieczenia
Ubezpieczenia bielsko, ubezpieczenie domu, ubezpieczenia mieszkania - galeria
Ubezpieczenia bielsko, ubezpieczenie domu, ubezpieczenia mieszkania Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 5)
Poprzednia usługa: Usługi remontowo wykończeniowe: malowanie, tapetowania, panele, gładź   Następna usługa: P. H. U GOLD - HAND KRZYSZTOF BRZYSZKIEWICZ