Brak zdjęcia

Green Sort: Sortownice do owoców, jabłek, borówek, pielniki nr 471961

Lokalizacja: Janów Podlaski (woj. lubelskie)

INFORMACJE
Kontakt
- -
Sortownice do owoców, jabłek - Green Sort
Wyślij e-mail
21-505 Janów Podlaski
tel: +48513369565
tel: -
fax: -
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
Godziny
pn-pt: 08:00-16:00
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI
Projekty, jakich podejmuje się Green Sort są sfinansowane dotacjami ze środków Unii Europejskiej. Z Funduszy Europejskich realizowany jest projekt "Produkcja i sprzedaż inteligentnych sortownic do owoców dedykowanych małym gospodarstwom sadowniczym". Celem projektu jest sprzedaż innowacyjnych sortownic do owoców do wykluczonego do tej pory segmentu rynku, a więc sadowników o małych powierzchniach sadów. Planowane jest wprowadzenie na rynek nowoczesnej, inteligentnej sortownicy do owoców. Prosta budowa urządzenia wpływa na niski koszt wykonania. Dlatego Green Sort sprzedaje sortownice w cenach o wiele niższych niż aktualne ceny rynkowe. To pozwoli przeciętnym sadownikom precyzyjnie sortować owoce we własnym gospodarstwie.


Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU greensort

Green Sort: Sortownice do owoców, jabłek, borówek, pielniki Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 5 na 5 (liczba ocen: 1)
Poprzednia usługa: Ozonowanie, odkażanie, dezynfekcja pomieszczeń, mieszkań, domów, biur   Następna usługa: Sanitatis Centrum Opieki Zdrowotnej